Beyonce, Bomba Gibi Oprah Röportajından Sonra Meghan Markle’a Mesaj Attı – Hollywood Life


Beyonce


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Ardından Prens Harry ve Meghan Markle’ın ile şok edici oturma röportajı Oprah Winfrey 2021’de Meghan, tek kişiden bir metin aldı Beyonce. Meghan, dizinin son bölümünde “Kim olduğumu bildiğine hala inanamıyorum” diyor. Harry ve Meghan belgeseller.

Beyonce, Meghan’a “sadece kontrol ettiğini” söyledi. Beyonce’nin elini uzatması Prens Harry’yi bile şaşırttı. Prens Harry, “Git ve onu ara,” diye alay ediyor.

Prens Harry Meghan Markle
Prens Harry ve Meghan Markle düğün resepsiyonundan ayrılırken. (MEGA)

Meghan, Beyonce’nin ona mesaj attığı kelimeleri okumaya devam ediyor. “Kendimi güvende ve korunmuş hissetmemi istediğini söyledi. Cesaretime ve savunmasızlığıma hayran ve saygı duyuyor ve iyileştirilmesi gereken nesiller arası lanetleri kırmak için seçildiğimi düşünüyor,” dedi Meghan kocasına. Prens Harry, “Çok iyi söyledin” diyor.

Röportajın ardından, Prens William Prens Harry’e mesaj attı. Belgesel dizisi görüntülerinde Meghan, kardeşinden mesaj alıp ona sarıldıktan sonra Prens Harry’nin yanına gidiyor. Metni yüksek sesle okumazlar.

Oprah röportajı sırasında Meghan, kraliyet ailesinden birinin Archie’nin ten renginin ne kadar koyu olacağına dair endişeleri olduğunu açıkladı. “Onun bir prens olmasını istemediler. . . ki bu protokolden farklı olurdu ve güvenlik almayacaktı, ”dedi Oprah. Meghan, o sırada “Ona güvenlik verilmeyecek” konuşması olduğunu da sözlerine ekledi. Ona bir unvan verilmeyecek.’ Ayrıca doğduğunda teninin ne kadar koyu olabileceğine dair endişeler ve konuşmalar.”

Prens Harry ve Meghan, ırkçılıkla suçlanan bu yorumları kimin söylediğini açıklamayı reddetti. Harry röportajda “Bu sohbeti asla paylaşmayacağım,” dedi. Garipti. Biraz şok oldum.”

Bomba iddianın ardından Buckingham Sarayı şu açıklamayı yaptı: Beyan: “Son birkaç yılın Harry ve Meghan için ne kadar zorlu geçtiğini öğrenmek tüm aileyi üzdü. Ortaya çıkan sorunlar, özellikle de ırkla ilgili sorunlar endişe vericidir. Bazı hatıralar farklılık gösterse de çok ciddiye alınır ve aile tarafından özel olarak ele alınır. Harry, Meghan ve Archie her zaman çok sevilen aile üyeleri olacaklar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/beyonce-texted-meghan-markle-oprah-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir