“Beyaz Lotus” Yıldızları Meghann Fahy & Leo Woodall Yakıt Çıkma Söylentileri – Hollywood Life


meghann ve leo


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: David Acosta/Image Press Agency / Fred Duval/MEGA

Beyaz Lotus drama, 11 Aralık’ta yayınlanan şok edici 2. Sezon finalinden sonra bile devam ediyor. meghann fahy (Defne), 32 ve Leo Woodall (Jack), 26, şovun 30 Ekim’de yayınlanmasından bu yana birbirlerinin Instagram hesaplarına yapılan çok sayıda çapkın yorumla aşk dedikodularını alevlendirdi. Daha önce, 11 Eylül’de Leo, instagram oyuncu arkadaşlarıyla İtalya’da geçirdiği zamana ait bir atlıkarınca fotoğrafı paylaşmak. Meghann’ın yorum yaptığı gönderiye “Bu daha fazla,” açıklamasını yaptı, “Seni seviyorum! Bunları seviyorum! Seni seviyorum!” İlginç bir şekilde Leo, Meghann’ın yorumuna yanıt verdi ve “Seni hemen seviyorum” dedi.

meghan leo
Meghann Fahy ve Leo Woodall, görünüşe göre Instagram’da flört ediyor. (Leo Woodall IG)

Ancak karşılıklı hayranlıkları bununla da bitmedi. Kalın Tip Oyuncu son fotoğraflarından oluşan bir karusel paylaştı. Elle Birleşik Krallık kapak ve Leo yorum yaptı posta. Meghann, gönderiye “Ve teşekkür ederim @elleuk Birleşik Krallık’ı ve tüm Elles’i seviyorum!!!” yazdı. Rol arkadaşı daha sonra yorumlarda flört etti ve “İngiltere de seni seviyor” yazdı. 32 yaşındaki oyuncu da Leo’nun yorumuna kalp yüz emojisi ile yanıt verdi.

meghan fahy
Leo Woodall, 28 Kasım’da Meghann Fahy’nin Instagram hesabına yorum yaptı. (Meghann Fahy IG)

Aşk söylentileri, 13 Kasım’da bir kez daha ortaya çıktı. Bayan Sloane yıldız paylaştı bir video kendisinin bir Noel şarkısı söylemesi ve Leo tatlı bir yorum ekledi. “Bir Noel albümü yapabilir misin lütfen şerefe,” Kiraz aktör yazdı. Bir hayran paylaşmak için TikTok’a gittiğinden, çevrimiçi dedektifler de söylentilere göre romantizmi takıntı haline getiriyor. bir video teorilerinden. Hayran klibe “Bu ikisini kastediyorum … Seviyorum” yazdı. Hayran, Leo’nun 11 Eylül gönderisindeki fotoğraflardan birinde Meghann’ın Leo’nun parmağı ağzında olarak resmedildiğine bile dikkat çekti. Çok arsız!

Daha yakın zamanlarda, Meghann göründü Seth Meyers ile Geç Gece 8 Aralık’ta ve çekimler sırasında İtalya’da yürüyüş yaparken kaybolduğunu açıkladı. Meghann ve rol arkadaşı Aubrey Meydanı, 38, birlikte yürüyüşe çıktılar, Meghann’ın sorumlu olması gerekmesine rağmen sonunda kayboldular. “Daha önce birkaç kez yürüyüş yaptığım bir yerdi ve sonra bizi kaybettim,” diye paylaştı. “O kadar kaybolduk ki, kendimizi otoyolun kenarında yürümeye başladık.” Sarışın güzel daha sonra kendisinin ve Aubrey’nin karakterlerinin zıt kişiliklerine atıfta bulunarak bir “Daphne / Harper” anı yaşadıklarını söyledi.

Leo kapağında göründü harikalar diyarı dergisine katıldı ve hit HBO dizisi üzerindeki çalışma deneyimini paylaştı. “Gösterinin benden istediği her şey için heyecanlıydım ve hevesliydim. Bu deneyimden en iyi şekilde yararlanmak ve elimden geldiğince zevk almak istedim, bu yüzden samimi sahneler hakkında pek fazla endişe duymadım, ”dedi Leo çıkışa. “Hem ben hem de tom [Hollander] biraz parmak ucunda dolaşıyorduk ama iş o güne geldiğinde ‘Hadi yapalım!’ Biraz eğlendik, biraz da güldük. En iyi pozisyonların ne olduğu hakkında sohbet ettik – aslında işe böyle başladık.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/the-white-lotus-meghann-fahy-leo-woodall-dating-rumors/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir