Beyaz Lotus: Neden Tanya İçin Gerçekten Endişeleniyoruz?


(Uyarı: Bu makale, aşağıdakiler için spoiler içerir: Beyaz Lotus ikinci sezon.)

İşler gerçek olamayacak kadar iyi göründüğünde, genellikle öyledirler.

Bu kesinlikle varis Tanya McQuoid için geçerli gibi görünüyor (Jennifer Coolidge)’in durumu açık Beyaz Lotus ikinci sezon. Kocası Greg tarafından terk edildikten sonra (Jon Gries) romantik bir Sicilya kaçamağında, lüks İngiliz göçmen Quentin (Tom Hollander) onu ve yardımcısı Portia’yı (Haley Lu Richardson) onunla Palermo’daki villasında parti yapmak.

Zararsız, değil mi? Eh, biz öyle düşünmüyoruz.

4 Aralık’taki bölümde Quentin, Tanya’yı mafyaya yakın, silah sahibi bir talip tarafından sağlanan büyük miktarda kokain kullanması için teşvik etti. Şimdi, Tanya’yı en ahlaksız hali olmaya motive etmek, otomatik olarak Quentin’i bir kötü adam yapmak. Ama birinci bölüm sayesinde Beyaz Nilüfer’de birden fazla cesedin ortaya çıktığını biliyoruz. kesinlikle bir kırmızı bayrak.

Başka bir kırmızı bayrak mı? Tanya’nın yardımcısı Portia, Quentin’in sahte yeğeni Jack (Leo Woodall). Jack’in sarhoş bir şekilde Portia’ya Quentin’in “para kazandığı” için artık villasını satmak zorunda olmadığını itiraf ettiğinden bahsetmiyorum bile.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1356933/lessigreaterthe-white-lotuslessigreater:-why-we-re-really-worried-about-tanya?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir