Beverly Hills’in Her Gerçek Ev Kadını Yıllar Boyunca Yıldız


Beverly Hills’de elmaslar gelir ve gider.

Yıllar sonra, Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları hayranlarını moda, dostluklar, kavgalar ve en çılgın hayallerimizin ötesinde cömert yaşam tarzlarıyla eğlendirdi.

kim unutabilir Kyle Richards orta ile mücadele Allison DuBois sırasında Camille’in Grameri‘ın dramatik birinci sezonu “Cehennemden Akşam Yemeği Partisi?” Veya Brandi Glanville tokat atmak Lisa Vanderpompa Avrupa’nın karşısında mı? Ve daha yakın zamanda, Garcelle Beauvais olarak tarih yazmak RHOBHİlk Siyah Ev Hanımı?

Bravo hayranları yakında iki yeni oyuncuyla tanışacaklar—tam zamanlı Ev Hanımı Sanela Diana Jenkins ve “arkadaş” Sheree Zampino—12. sezon 11 Mayıs’ta prömiyer yaptığında O zamandan önce, yıllar boyunca elması olan tüm yıldızlara bakacağımızı düşündük (sizi unutmadan, Carlton Gebbia!).

Her birini yeniden yaşamak için aşağıdaki fotoğraf galerisinde gezinin. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları OG’den yıllar boyunca yıldız Adrienne Maloof mevcut hüküm süren stil yıldızlarına Erika Jayne ve Dorit Kemsley.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1191068/look-back-at-all-the-real-housewives-of-beverly-hills-through-the-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir