Better Call Saul Creators Breaking Bad Crossover ile dalga geçiyor


GÜNCELLEME: Bryan Cranston ve harun paul kötü yollarına geri döndüler.

AMC onayladı Kötü kırma yıldızlar final sezonunda görünecek Daha İyi Çağrı Saul 10 Nisan’da. Ağ bir teaser yayınladı resim Aaron ve Bryan’dan Jesse ve Walter olarak“Geri geliyorlar” yazdı.

______

yaratıcıları Daha İyi Çağrı Saul hayalleri gerçekleştiriyorlar.

Vince Gilligan ve Peter Gould onaylandı Çeşitlilik şu bir Kötü kırma Crossover, Bryan Cranston ve Aaron Paul’den olası bir görünüm hakkında sorgulandıktan sonra eserlerde. Ancak Gould, geçişin OG yıldızlarını içerip içermediğini doğrulayamadı ve basitçe “Bu iki dünya daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde çarpışıyor, orası kesin” dedi.

Gilligan da nazlı oynadı ve şu yanıtı verdi: “Gösteri onsuz biterse çok yazık olur. [Cranston and Paul] ortaya çıkıyor, değil mi?”

Daha İyi Çağrı Saul‘ın altıncı sezonu 18 Nisan’da AMC’de başlıyor ve Saul’dan önce geçiyor (Bob Odenkirk) Walter White (Cranston) ve Jesse Pinkman (Paul) tarafından işe alınır. Olduğu söyleniyor, yan ürün zaman çizelgesine yetişiyor Kötü kırmabu yüzden Walter ve Jesse’nin bir kamera hücresi yapmaları söz konusu değil.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326569/breaking-bad-s-bryan-cranston-and-aaron-paul-might-just-appear-in-better-call-saul?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın