Bethenny Frankel, Vücutlarını Photoshoplayan Ünlülere Tepki Veriyor – Hollywood Life


Bethenny Frankel photoshop


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Celeste Sloman

Bethenny Frankel sosyal medya fotoğraflarında photoshop yapmasıyla tanınan ünlülerin neden olduğu zararlı etkiler hakkında açık sözlü. bu RHONY 51 yaşındaki alum, özellikle HollywoodYaşam tartışmalı trend hakkındaki düşüncelerini paylaştığı ve ayrıca son aylarda güzellik fenomenine en son geçişini tartıştığı gibi.

Bethenny Frankel photoshop
Bethenny Frankel, sosyal medya fotoğraflarında photoshop yapmalarıyla tanınan ünlülerin neden olduğu zararlı etkileri tartıştı (Celeste Sloman)

“Her yaştan kadın ve erkek için yıkıcı olmanın da ötesinde. Bu tamamen yalan ve insanların bu görüntülerin gerçek olduğunu düşünmelerini sağlamak için tasarlandı,” dedi Skinnygirl’ün kurucusu, çevrimiçi görüntülerini düzenlemeleriyle tanınan A-listers hakkında. “Doğru doğrudur, yanlış yanlıştır. Tartışmalı değil. Bu sadece bir gerçek. Ebeveynlik ve önderlik ettiğimiz örnekte sağduyu kullanmalıyız. Yalan söylemek, kadınların güçlendirilmesi değildir.”

“Kadınlar baskı hissediyor” [photoshop] ayak uydurmak için kendilerini ve hatta oyun alanını. Ancak bu imkansız çünkü resimleri düzgün bir şekilde düzenlemek için bir uzman ekibi gerekiyor. Profesyonel ünlüler kendi filtrelemelerinde bile hata yaparlar. Gerçek bir vücut parçasını, ulaşılamaz mükemmelliği gerçeklik olarak sergilemek için filtrelemenin kabul edilebilir olduğu bir toplumda yaşıyoruz. İğrenç ve güvensiz. Sonsuz bir kibir takıntısı ve hastalığı haline geliyor” dedi.

Bethenny Frankel photoshop
‘RHONY’ mezunu, kadınların ‘ulaşılamaz’ olanı elde etmeye çalışırken karşılaştıkları tehlikeler konusunda uyardı (Celeste Sloman)

Bethenny, “Bu tür sorumsuz uygulamaların” yeme bozukluklarına, depresyona, baskıya yol açabileceği konusunda uyarıda bulunurken, “İnsanlar var olmayan bir mükemmelliğe ulaşmaya çalışırken kendilerini öldürüyorlar ya da bunu asla başaramayacaklarını bildikleri için onları çok bunalıma sokuyorlar” dedi. ve sonsuz güvensizlik.”

Kızının gururlu annesi Bethenny Bryn, 12, küçük kızını bu tür zararlı baskılardan nasıl koruduğunu anlattı. “Örnek olarak liderlik ediyorum. Anladı. Kendini sunma biçiminde ve neye benzediği çok açık. Bununla birlikte, annesi pijamalarla yaşıyor, ki bu belki de yelpazenin diğer ucunda çok uzak. Burada çok fazla filtreleme yapmaktan korkmanıza gerek yok,” diye güldü.

İş kadını ve hayırsever, aynı zamanda, güzellik etkileyicisine en son geçişini ve bu alanda asla izini bırakmayı düşünmediğini de dile getirdi. Ancak Bethenny’nin tüm fiyat aralıklarında güzellik ürünleri hakkında ham, filtresiz incelemeler sunan videolarına milyonlarca kişi akın etti.

“En korkunç olduğum ve en nefret ettiğim gerekli kötülük sosyal medyaydı. Sonra güzelliği denemeye ve araştırmaya başladım ve bu alandaki insanlarla bir bağlantı kurdum. Sonra bir ‘etkileyici’ oldum” diye güldü. “Hayatımda ve evimde devam eden bir şaka. Dinleyecek herkese şaka yollu söylüyorum, ‘Bunu fark edip etmediğinizden emin değilim ama ben bir güzellik etkileyicisiyim.’ Her yaşta, yaptığım her şeyden çok bunun için tanındım ve durduruldum. Çoğu kişi beni sadece bunun için tanıyor. Bu en komik, en çılgın şey.”

“Bu alan hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Az önce büyük bir odaya girdim. Bence nispeten bilgisiz olmak, her şeye gücü yetmek, çok tutumlu olmak ve dolandırılmak istememek, bunu insanlara çekici kıldı. Ben özünde bir eczane kızıyım. Eczane benim için herhangi bir mağazadan çok daha eğlenceli. Ama iyi lüksü seviyorum ve takdir ediyorum. Ben bir CVS, TJ Maxx Hermes kızıyım. Gamı yönetiyorum, ”diye itiraf etti medya patronu.

Ayrıca dürüst incelemelerinin neden bu kadar çok kadında yankı bulduğuna dair düşüncelerini paylaştı. New York’lu yerli, “Bence güzellik, boğaların ülkesidir ve izlemeye başladığımda, herkesin güzellikle dolu olduğu bir alanda boğaları aradım” dedi. “Ayrıca çok fazla makyaj yapmayan, ancak enkaz gibi görünmemek için sadece idare etmek isteyen birinin oldukça yaygın olduğunu düşünüyorum. Grilerim var, kendi saçımı boyuyorum. Kafam karıştı. Sadece iyi görünmek için aptal rehberi istiyorum. Modelleme pencerem kapanmış görünüyor. Sivilce ilacı ile pijama alıp bırakmamak, temelde burada yükseltmeye çalıştığımız çıta.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/bethenny-frankel-reacts-celebrities-photoshop-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir