Bethenny Frankel ve Jill Zarin’in Yıllardır Kavgadan Sonra Yeniden Bir Araya Geldiğini Görün


Eski elma sahipleri arasındaki ilişki Bethenny Frankel ve jill zarin çürüklükten başka bir şey değil.

21 Haziran’da, New York’un Gerçek Ev KadınlarıArkadaştan düşmana dönüşen arkadaşları, Instagram’larında paylaşılan bir özçekim paylaşarak hayranlarını şok etti. Sadece bir sıra arayla oturdukları aynı uçağa bindikten sonra görünüşe göre birbirleriyle karşılaştılar.

Bethenny, “Demek bu kızlar uçağa biniyor…” yazdı gülen fotoğrafekleme RHONYYeniden bir araya gelmelerinin bir işareti olarak #ifwingscouldtalk ile birlikte #mentionitall ve#getahobby merkezli hashtag’ler. Bu arada Jill, her şeyin yolunda olduğunu ima etti, yazı“Hoş uçuş, türbülans yok”, göz kırpan bir emoji ile.

İki eski arkadaşı tekrar bir arada görmekten heyecan duyanlar sadece hayranlar değildi. “Mürettebat, onaylı kontrollerle yolda,” Andy Cohen Bu ikonik anı kamerada yakalama ihtiyacının altını çizerek yorum yaptı.

Ne de olsa Bethenny ve Jill’i bu kadar arkadaş canlısı görmeyeli on yıldan fazla oldu. üçüncü sezon RHONY Bethenny’nin Jill’i Skinnygirl markasının yeni başarısını kıskanmakla suçlaması ve Jill’in, Bethenny’nin kocasının, Bobby Zarinkanser korkusuyla karşı karşıyaydı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335210/see-rhony-s-bethenny-frankel-and-jill-zarin-reunite-after-years-long-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel