Bethenny Frankel TV’ye Dönüyor: Tüm Detaylar


Bethenny Frankel kan davasına girmiş olabilir New York’un Gerçek Ev Kadınlarıama şimdi, diğer insanların kendileriyle başa çıkmalarına yardım ediyor.

Bravo şap ile takım oluyor Köpekbalığı tankı‘s Kevin O’Leary CNBC’nin ikinci sezonu için Para Mahkemesi. Dizi, ortak ev sahiplerinin diğer işletme sahiplerinin mali sorunları ve anlaşmazlıkları çözmelerine yardımcı olmak için işletme uzmanlıklarını kullandığını görecek.

Yıllar içinde Bethenny, yaşam tarzı markasının kurucusu ve CEO’su olarak iş dünyasında kendisine oldukça iyi bir isim yaptı. Sıska kız. Dizi, Bethenny’nin 2021 HBO Max serisinden bu yana ilk kez televizyonda görünmesine işaret ediyor. Bethenny ile Büyük Atışmoğolun SkinnyGirl’in sağ elini ya da kadınını aradığını gördü.

Para Mahkemesi Ayrıca, 51 yaşındaki Kevin, ABC’de hayranların en sevdiği konuk yargıç haline geldiğinden, Bethenny’nin Kevin ile ekranda yeniden bir araya gelmesine de işaret ediyor. Köpekbalığı tankı yıllar sonra.

Gösteriyi “bugüne kadarki en iyi televizyon deneyimi” olarak nitelendiren Bethenny, bir basın açıklamasında, “Her şeyin en riskli yüz milyon dolarlık çatışmalarla ilgili olduğu küçük işletmeleri gözden geçirme aralığı, bahisler daha yüksek olamazdı. “
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337584/bethenny-frankel-is-returning-to-tv-all-the-details?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir