Bethenny Frankel Tatil Güzellik Seçimleriyle “Her Şeyden Bahsediyor”


Seçimlerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Bethenny Frankel ile röportaj yaptık. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bethenny Frankel Ev Hanımı değil ama her zaman gerçek tutuyor. New York City’nin Gerçek Ev Hanımları OG, dürüst güzellik ürünü incelemelerini aylardır onunla paylaşıyor TikTok takipçileri ve şimdi tatil sezonu için en iyi önerilerini açıklıyor. bu Bethenny Frankel ile Yeniden Eşler ev sahibi, tatil alışverişi yapan arkadaşlarına şu tavsiyede bulundu: “Yaratıcı olun. Basit bir hediye alın ve onu harika ambalajlar veya çikolatalarla süsleyin.”

Bravo mezunu, “Hediyelerimi her zaman aksesuarlarla donatırım ve her yıl 300’den fazla hediye yaparım – takıntılıyım! Ben bir hediye odası ve bir aylık hazırlık ve teslimatı olan minyatür bir Candy Spelling’im.” bethenny ve kızı Bryn Hoppy Bethenny, “Her parçasını seviyorum – buz pateni, Bryn ile özel süs eşyaları satın alma, ateşler, yemek pişirme, alışveriş, Rockefeller Center, Radio City şovu, zencefilli kurabiye evleri yapma, hediyeler ve tematik Giyim.”

Bu B güzellik ürünlerini seçtiğinde asla kaçırmaz. İşte tatil için önerileri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358067/lessigreaterreal-housewiveslessigreater-alum-bethenny-frankel-%22mentions-it-all%22-with-her-holiday-beauty-picks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir