Bethenny Frankel Sahilde Siyah Mayoyla Dalgalanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Bethenny Frankel


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Bethenny Frankel mayo serisinde! 51 yaşındaki New York’un Gerçek Ev Kadınları 19 Haziran Pazar günü Miami’de çekilen yeni fotoğraflarda, yeni mayo serisi Bethenny Swim’den dalgalı siyah tek parça mayoyu salladı. Fotoğraflarda Bethenny, klasik yüzme tasarımında öldürürken gülümsedi. Bronz bir fötr şapka ve şık güneş gözlüklerinin yanı sıra tamamlayıcı bilezikler, yüzükler ve basit bir kolye ile aksesuar yaptı. Ayrıca beyaz manipedi ve doğal makyaj görünümü ile görünümü mükemmelleştirdi. Bethenny’nin saçları dalgalı ve nemliydi. Onun inanılmaz nişan yüzüğü Paul Bernon da tam ekrandaydı.

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel siyah tek parça takım elbiseyle sahile vuruyor. (MEGA)

Realite maven ve iş kadını, sosyal medyası aracılığıyla HSN aracılığıyla bir dizi mayo başlatacağını duyurdu. 14 Haziran’da Instagram üzerinden, zümrüt yeşili güzel bir tek parça mayoyla bir fotoğrafın yanında, “HER BODY’u en iyi ve güzel hissettirmek için yüksek, zarif, sofistike, şekillendirici yüzmeyi piyasaya sürüyor” diye yazdı. “Hemen @hsn’de #bethennyswimwear alışverişi yapmak için biyografimdeki bağlantıya tıklayın.”

Bethenny de vücut pozitifliği mesajlarını coşkuyla paylaşıyor. Esmer güzel, 10 Haziran’da gümüş vurgulu gök mavisi bikinisinin havuz başı fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. “İşte acı gerçek. Nadiren egzersiz yaparım. sudan nefret ederim. Uykuya öncelik veriyorum ama başarısız oluyorum. Ne istersem yiyorum ama asla aşırıya kaçmıyorum” diye çarpıcı fotoğrafa yazdı. 20’li ve 30’lu yaşlarımda hiç durmadan diyet ve egzersiz yaptım ve genel olarak fiziksel görünümümden çok daha kilolu ve daha az mutluydum.

Skinnygirl kurucusu ayrıca vücudu ve yaşam tarzıyla ilgili samimi detayları paylaştı. “İyi bir cildim var ama bazı yerlerde sarkıyorum ve zayıfım, ancak kimsenin standartlarına göre kayda değer bir kas şekline sahip değilim” dedi. “Dengeyi ve mutluluğu seçiyorum ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum. 90 yaşıma geldiğimde daha fazla egzersiz yapmamayı dilemeyeceğim, orası kesin.”

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel Miami’de. (MEGA)

Bethnny’nin hayranları, 2,6 milyon takipçisinden bazıları onun kendini kabul etme konusundaki düşünceleri hakkında yorum yaptığı için hemfikir. Bir takipçi, “Dürüstlüğünüz sizi ilişkilendirebilir yapar… asla durma” yanıtını verdi. “Televizyondaki ilk günden beri, başka hiçbir şeye benzemeyecek şekilde parlayacağınızı biliyordum. Her zaman #teambethanny olacak.”

“Sen benim için her şekilde rol modelsin!” başka bir takipçiye tepki gösterdi. “Senin gibi olmak için can atıyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/bethenny-frankel-plunging-black-swimsuit-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel