Bethenny Frankel POTS Sendromu Üzerine Ağlıyor: Videolar – Hollywood Life


Bethenny Frankel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: [email protected] / MEGA

Bethenny Frankel52, ile mücadelesi hakkında açıldı POTS Sendromu Aspen gezisinde hayranlarının yüzünün “farklı göründüğünü” fark ettiğini kabul ettikten sonra 23 Şubat’ta TikTok’ta. Onu içinde ilk video, Bravo şapı, büyük dehidrasyon içeren devam eden sağlık mücadelesinin ortasında “o kadar da iyi olmadığını” itiraf etti. Bethenny, “Şiştim, şiştim ve 3 günde 4 kilo aldım çünkü vücudum çaresizce yapabileceği her türlü suya tutunuyor” dedi. “Bu yüzden berbat görünüyorum,” diye ekledi. “Çünkü biraz boktanım.”

@bethennyfrankel

Yüksek irtifalarda ve kuru havada o kadar da iyi değil. #dehidrasyon #otoimmün #susuz #pots sendromu

♬ orijinal ses – Bethenny Frankel

Onu içinde ikinci video, makyajsız bir Bethenny, bozukluğunun “COVID’den bu yana gerçekten çok daha kötüleştiğini” açıkladı. Hastalığını bir “canavar” olarak nitelendirdi ve “Her gün değil. Ama bir canavar olduğunda, bir canavardır. Bu bir canavar.” Hayranlarına sosyal medyadaki “iyi dilekleri” için teşekkür etti ve bunun onlar tarafından desteklendiğini hissettiğini söyledi.

Ama içinde sonraki videoBethenny, bu hastalığın 12 yaşındaki kızıyla geleceğini nasıl etkileyebileceğini söyleyince duygulandı. Bryn. “Asıl meselem, kızım için sağlıklı olamamanın dehşeti. Bu en büyük şey, ”eski New York City’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız dedi.

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel (Fotoğraf: [email protected] / MEGA)

Bethenny devam etti, “Geri kalanı kimin umurunda? Sadece onun için sağlıklı olmak istiyorum. Aspen tatillerine gitmek ve onu snowboard yapmaya götürmek istiyorum. Uzun bir hayat yaşamak istiyorum çünkü daha sonra bir çocuğum oldu. Kesinlikle korkuyorum çünkü tamamen sağlıklı olmak için kesinlikle her şeyi yapmamdan hoşlanmıyorum ve yine de bazen bu şey kazanıyor. Ve bu üzücü.”

@bethennyfrankel

Bunu asla yapmam ama her zaman kontrolüm altındaymış gibi görünmek istemiyorum. Kesinlikle istemiyorum.

♬ orijinal ses – Bethenny Frankel

Bethenny, sağlık sorunlarına rağmen kızıyla birlikte Aspen’e yaptığı geziden en iyi şekilde yararlanmaktadır. 23 Şubat’ta SkinnyGirl’ün kurucusu bir paylaşımda bulundu. Fotoğraf görünüşe göre eski kocasıyla birlikte ebeveynlik yaptığı Bryn tarafından çekilmiş, snowboard kıyafeti giymiş görüntüsü Jason Hoppy. Bethenny, Instagram başlığında Aspen’i “mutlu yeri” olarak adlandırdı. Ayrıca sağlık sorunlarını da kabul ederek, “Rakım ve susuzluk gerçek. Sağlıklı kalmak için IV’ler yapmam ve ekstra önlemler almam gerekiyor. Kesinlikle eskisi kadar kolay değil ama sürüş keyfi her zamanki kadar büyülü.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/bethenny-frankel-cries-pots-syndrome-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir