Bethenny Frankel, POTS Sendromu ile Mücadelesini Gerçekleştiriyor


Bethenny Frankel sağlık mücadeleleri söz konusu olduğunda bunu gerçek tutuyor.

bu New York City’nin Gerçek Ev Hanımları şap, postural ortostatik taşikardi sendromu (POTS) ile mücadelesi hakkında samimi oldu.

52 yaşındaki Bethenny, “Son videolarda yüzümün farklı göründüğüne dair bazı yorumlar vardı, işte nedeni bu.” instagram 23 Şubat. “Şiştim, şiştim ve 3 gün içinde 4 kilo aldım çünkü vücudum çaresizce alabildiği her türlü suya tutunuyor.”

POTS, otururken veya uzanırken ayağa kalktığınızda kalbinizin normalden daha hızlı atmasına neden olan bir durumdur. Cleveland Kliniği.

Ancak Bethenny’nin de belirttiği gibi, kendi kişisel sağlık mücadelelerine birkaç faktör katkıda bulunuyor. “Kronik şiddetli dehidrasyondan muzdaripim” diye açıkladı. “Her zaman aşırı derecede düşük tansiyon ve dehidrasyon yaşadım, ancak katlanarak daha da kötüleşti.”

Bethenny, yüksekliği ve şu anda Colo. Aspen’de yaşadığına benzer kuru bir iklimi birleştirdiğinizde, ek zorlukların ortaya çıktığını söylüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366004/bethenny-frankel-details-struggle-with-pots-syndrome-after-receiving-comments-about-her-appearance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir