Bethenny Frankel Jill Zarin Uçuş RHONY Fallout’u Yeniden Birleştiriyor – Hollywood Life


Bethenny Frankel Jill Zarin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi:

Bethenny Frankel Instagram’da 2,6 milyon takipçisi ile hayatının her yönünü paylaşıyor ve son güncellemesi şaşırtıcı derecede hoş! 51 yaşındaki Bethenny Mayo tasarımcısı, eski sevgilisiyle karşılaştığını paylaşmak için 20 Haziran’da platforma çıktı. New York’un Gerçek Ev Kadınları kostar rakibi jill zarin, 58, uçuş sırasında. “Demek bu kız uçağa biniyor…” Bethenny, uçakta otururken gülümserken RHONY mezunlarının bir özçekimine başlık attı. Ayrıca #mentionitall #getahobby #ifwingscouldtalk hashtag’lerini de ekledi.

Bethenny Frankel ve Jill Zarin
Bethenny Frankel ve Jill Zarin (Marion Curtis/Starpix/Shutterstock)

“Hepsinden bahsedin” ve “bir hobi edinin”, Bethenny’nin popüler Bravo dizisinde rol aldığında en sevdiği esprilerden ikisiydi ve özellikle, Jill’e 2010’da üçüncü sezonda şiddetli bir düşüş sırasında tam da bunu yapmasını söyledi. Jill, resmi kendi Instagram hesabına yeniden gönderdi, bu yüzden realite TV ikonlarının tekrar dostane şartlarda olduğunu söylemek güvenli. Fotoğrafta eski BFF’nin uzlaştığını görmek canlandırıcı bir değişiklik. 2021’de Jill, Bethenny’yi İNSANLAR muhabir Dave Quinnkitabı, Tüm Elmaslar ve Rosé Değil: Onu Yaşayan İnsanlardan Gerçek Ev Kadınlarının İç Hikâyesi.

Jill, eski başrol oyuncusu hakkında “Kelly Bensimon bir süper modeldi ve Bethenny Frankel bir bakkalda kek satamazdı” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, o bir hiçti.” Ancak Skinnygirl’ün kurucusu, yeni HSN serisindeki mayoları sallarken, ağzından nişan yüzüğünü fırlatıp attığı için şu anda yüksekten uçuyor gibi görünüyor. Paul Bernon, ve kendini kabul etme ve beden pozitifliği hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

10 Haziran’da tamamen filtresiz bir bikini fotoğrafı yayınladı ve egzersiz yapmadığını açıkladı! Mavi bikinili fotoğrafa “İşte talihsiz gerçek” yazdı. “Nadiren egzersiz yaparım. sudan nefret ederim. Uykuya öncelik veriyorum ama başarısız oluyorum. Canım ne isterse onu yerim ama asla yemem. 20’li ve 30’lu yaşlarımda hiç durmadan diyet yaptım ve egzersiz yaptım ve genel olarak fiziksel görünümümden çok daha ağırdım ve daha az mutluydum. ”

Bethenny, gönderiyi artık alternatife göre “mutluluğa” öncelik verdiğini söyleyerek sonlandırdı. “Dengeyi ve mutluluğu seçiyorum ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum” diye yazdı. “90 yaşıma geldiğimde daha fazla egzersiz yapmamayı dilemeyeceğim, orası kesin.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/bethenny-frankel-jill-zarin-reunite-flight-rhony-fallout/

Yorum yapın

SMM Panel