Bethenny Frankel, Hamptons’ta Bikini Modelleri – Hollywood Life


Bethenny Frankel Miami'de


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Bethenny Frankel vücut pozitifliği yüksek uçuyor ve 51 yaşındaki New York’un Gerçek Ev Kadınları alum az önce bir başka cızırtılı bikini fotoğrafı göndermek için Instagram’a gitti! Gerçeklik simgesi, 12 Temmuz’da kırmızı ve beyaz açık hava Bronco’nun yanında bir resim başlığıyla “Broncos Before Bros” yazdı. Ayrıca doğal görünümünü #myhappyplace, #bronco ve #noglamnofilter etiketleriyle övdü. Fotoğrafta, SkinnyGirl’in kurucusu gri bir ipli bikini, hasır güneş şapkası ve güneş gözlüklerini salladı. Ünlü gülümsemesini parlattı ve ağır bir altın kement kolye ve beyaz bir saatle aksesuarını takıp beyaz bir pedikürle görünümünü mükemmelleştirdi. Bethenny’nin göz kamaştıran nişan yüzüğü Paul Bernon sol elinde de görülüyordu.

Yeşil ve beyaz bir Bronco’nun yanında ikinci bir fotoğrafta, kenarlarında basit beyaz bir şerit bulunan siyah bir tek parça giydi. Bu fotoğrafta, havuza girdikten sonra saçları ıslanmış gibi görünüyordu. Fotoğraflar Long Island’daki Hamptons’ta çekildi. Bethenny’nin 2,7 milyon takipçisi Bravo yıldızını övmekten asla geri durmadı ve en son fotoğraflarına göz atmak için yorumlar bölümüne gitti.

Yorumların çoğu, mayolar kadar kamyonlar için de övgü aldı. “Omg bu kamyonlar harika!! Evet lütfen!” bir takipçi yorum yaparken, bir diğeri alkış emojileriyle birlikte “Bronco eğrisinin çok ilerisindeydin” diye haykırdı. Bir hayran, alev emojisiyle birlikte şakacı bir şekilde, “Kırmızı beyaz Bronco’da SHOTGUN” yorumunu yaptı.

Diğer takipçiler, Bethenny’nin vücut pozitifliği ile ilgili gerçek sorunları konuşmak için son zamanlardaki çabalarını yorumladı. “@bethennyfrankel bunu gerçek tuttuğun için teşekkür ederim!!!!” bir hayran yazdı. Bethenny’nin Haziran ayında HSN aracılığıyla çıkış yaptığı Bethenny Swim adlı yeni bir mayo serisi var. Ve iş kadını, plajı ziyaret ederken veya havuz başında poz verirken çarpıcı tasarımları modellemekten çekinmiyor. Ayrıca vücut pozitifliği konusundaki hisleri konusunda çok açıktı.

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel 23 Şubat 2019’da Miami’de. (MEGA)

“İşte acı gerçek. Nadiren egzersiz yaparım. sudan nefret ederim. Uykuya öncelik veriyorum ama başarısız oluyorum. İstediğimi yiyorum ama asla aşırıya kaçmıyorum”, kısmen 10 Haziran’da çarpıcı bir gök mavisi bikini fotoğrafının başlığını yazdı. 20’li ve 30’lu yaşlarımda hiç durmadan diyet ve egzersiz yaptım ve genel olarak fiziksel görünümümden çok daha kilolu ve daha az mutluydum. Bethenny, yeni bir bakış açısıyla “mutluluğu” seçtiğini söylemeye devam etti. “Dengeyi ve mutluluğu seçiyorum ve elimden gelenin en iyisini yapıyorum” diye devam etti. “90 yaşıma geldiğimde daha fazla egzersiz yapmamayı dilemeyeceğim, orası kesin.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/bethenny-frankel-models-bikini-hamptons/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir