Bethany Frankel, Reality TV Yıldızlarının Greve Gitmesi Gerektiğini Söyledi – Hollywood Life


Bethenny Frankel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Bethenny Frankel, 52, tüm realite yıldızlarının aktörleri ve yazarları takip etmesini ve greve gitmesini istiyor. bu New York City’nin Gerçek Ev Hanımları şap paylaştı video 19 Temmuz’da TikTok ve Instagram’a ve önerilen realite yıldızları, hem SAG-AFTRA hem de WGA için tarihi grevlerin ortasında ağlara ve yayıncılara karşı çıkmalı ve çalışmaları için artık talep etmelidir.

Hollywood grevde. Eğlenceler artıklar için savaşıyor ve kimse hiçbir şeyi tanıtmayacak. Reality TV neden grevde değil?” dedi Bethany. “Reality TV’nin ilk sezonu için 7.250 dolar aldım ve insanlar hala o bölümleri izliyor. Ben kendim realite TV’de reklamcılık ve çevrimiçi izlenimler için milyonlarca ve milyonlarca dolar kazandım ve asla tek bir kalıntı yapmadım. Yani, ya bir şeyi kaçırıyorum ya da biz de mahvoluyoruz.”

SkinnyGirl kurucusu, şovlardaki yıldızların şuna benzer olduğuna dikkat çekti: Tepeler Ve Bekâr Hayranlar “bu bölümleri yıllarca izleyebilirken” “fındık parası alıyorlar”. Bethenny, “Bir Bravo şovu çeken hiç kimse, şimdiye kadar yaptıkları diğer tüm bölümlerden kalıntılar alana kadar çekim yapmamalıdır, yoksa bu bölümler kaldırılmalıdır. Reality yıldızları greve gitmeli.” “Tam ve tam bir saçmalık***” diye ekledi. Birden aklıma geldi, herkes oyunculardan bahsediyor ve bize s*** para ödenmiyor.”

Bethenny, başlığında şunu yineledi: gerçeklik yıldızları yaptıkları işe “adil davranılmalı ve değer verilmelidir”. Bethenny, “Ve bizim bir hiç olduğumuz ve bu yayıncıların ve ağların bize platformlar verdiği ve bunlardan yararlanabileceğimiz zihniyeti de aptalca” dedi. “Yeteneğin hayatlarını alıp götürmesi, sömürüyü doğru yapmaz. Reality yıldızları, ücretsiz içerikleri kapatılana kadar ağ çekimini ve içerik akışını da durdurmalıdır. Artıkları da hak ediyoruz.”

Bethenny Frankel
Bethenny Frankel (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Bethenny, artıkları ağlardan ve akış hizmetlerinden almaları gerektiği konusunda hemfikir olan pek çok realite yıldızı tarafından alkışlandı. Aynı tür gerçek ev kadınları yıldızlar NeNe Sızıntıları, Vicki Günvalson, Gretchen Rossi, Aviva DrescherVe Danielle Cabral hepsi yorumlar bölümünde Bethenny’nin rantını destekledi. öyle yaptı bekarlığa veda yıldız Kaitlyn Bristowe videoda Bethenny tarafından adı bırakılan kişi.

Bethenny, görüşüne hayranlarından tepki aldıktan sonra, ikinci video burada “kan ter ve gözyaşlarına rağmen onu ** çalıştırdığını” ve ilk sezonu için hala çok az para kazandığını belirtti. RHONY bugün hala telafi edilmediğini. “Reality TV yoğun bir şekilde üretilir, yoğun bir şekilde biçimlendirilir ve zorlu bir iştir. Bethenny, realite TV’de başarılı olan herkese sorun, dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/bethenny-frankel-wants-reality-tv-stars-go-on-strike-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir