Beth Behrs Potansiyel ‘2 Broke Girls’ Yeniden Başlıyor: Röportaj – Hollywood Life


2 Kırık Kız CBS sitcom, 6 başarılı sezonun ardından 2017’de şaşırtıcı bir şekilde iptal edildiğinde hayranlar hayal kırıklığına uğradı ve kafası karıştı. “kat [Dennings] ve ben her zaman nasıl vedalaşamadığımızdan bahsederim.” Beth Behrs IG Live röportajında ​​HollywoodLife’a geri çağrıldı. “Bizi bir nevi iptal ettiler. Yazarlar dahil kimse bunu beklemiyordu, bu yüzden kızlara ne olduğunu asla göremedik, bu biraz serseriydi.” Schick Intuition ortağı, “çoğu şovun bir sonu olduğunu bildiğini ve aslında izleyiciye ne bırakmak istediklerini ortaya koyma şansına sahip olduklarını” açıkladı, ancak durum böyle değildi. 2 Kırık Kız.

Beth Behrs Potansiyel '2 Broke Girls' Yeniden Başlıyor: Röportaj – Hollywood Life
Beth Behrs, Kat Dennings, ‘And The Fun Factory’, (4. Sezon, ep. 408, 5 Ocak 2015’te yayınlandı). (Sonja Flemming/CBS/Everett Koleksiyonu)

Beth, Kat’le olası bir yeniden başlatma hakkında konuşmadıklarını söylese de, “Bu kızlara ne olduğunu bilmek güzel olurdu” dedi. “Umarım çok zenginlerdir. Çok, çok zengin!” o güldü. “Bu benim hayalim olurdu, eğer film ya da her neyse, bir kez olsun zengin olduklarını görmek çok eğlenceli olurdu, çok komik olurdu.” Caroline ve Max’in nasıl para kazanacaklarına gelince, Beth kızların tatlı barlarını franchise edip “her yerde” olmaları ve aynı zamanda “en iyi hayatlarını New York’ta yaşamaları” için kuramsallaştırdı.

Süre 2 Kırık Kız 2017’de sona eren Beth, sitcom’larda çalışmalarına devam etti, şimdilerde başrolde Semt Dün gece dördüncü sezonunu tamamlayan CBS’de. “Sadece komediyi seviyorum. Fiziksel komediyi seviyorum. Canlı seyirci unsuru ve fiziksel komedi hakkında bir şeyler var. Tiyatrodan geliyorum, bu yüzden bunu seviyorum,” diye fışkırdı. “Bütün gün gülmeyi seviyorum. Tüm gün oyuncularımla gülmeyi ve izleyicilerden canlı geri bildirim almayı seviyorum.”

Beth Behrs Potansiyel '2 Broke Girls' Yeniden Başlıyor: Röportaj – Hollywood Life
Schick Intuituon için Beth Behrs. (Schick’in izniyle)

Beth, Schick Intuition ile ortaklaşa HollywoodLife ile konuştu ve kadınların bu “yeşil suçluluk” duygusuna sahip olmalarını önlemeye yönelik son kampanyalarını ve Schick Intuition Bambu tıraş makinesine geçmek gibi küçük değişikliklerin bile bir fark yaratabileceğini tartıştı. “Hepimiz daha fazlasını yapmak istiyoruz, ancak özellikle birçok şey paraya ve zamana mal olduğunda ve haftalık olarak yapabileceğiniz bir şey bulmak zor olduğunda nasıl olduğunu bilmiyoruz, bu yüzden Schick’in şimdi bu bambu tıraş bıçağı var, ki bu yenilenebilir bambu, bitki bazlı ambalajlarda %100 sürdürülebilir ve kadınların haftalık olarak kullandığı bir şey, bu yüzden gerçekten kolay bir yeşil takas ”diye açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/beth-behrs-2-broke-girls-reboot/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir