BET Ödülleri 2022 Kırmızı Halı Modası: Yıldızlar Geldiğinde Her Bakışı Görün


Kültürün eğlencedeki en büyük gecesi geri döndü!

2022 BET Ödülleri burada ve en sevdiğiniz ünlülerden bazıları en iyi görünümleriyle kırmızı halıya geldi. Diddy, Megan Sana Aygırı, Chlöe, lizzo, latto, hediye, Kirk Franklin, Jack Harlow ve dahası.

Hepsi moda kazananları olsa da, bazıları sadece en iyi giyinmekten farklı bir kupa ile çekip gidecek. doja kedisi En İyi Kadın R&B/Pop Sanatçısı, En İyi Kadın Hip Hop Sanatçısı, Yılın Albümü dahil olmak üzere altı adayla bu gecenin adaylarının başında geliyor, BET Her, Yılın Videosu ve En İyi İşbirliği.

Ari Lennox ve Ejderha her biri dört adaylıkla takip edin, Kanye Batı, ipek sonik, Mary J. Blige, küçük bebek, GelecekChlöe, O, Tems, Yasemin Sullivan, Bebek Keem ve Kendrick Lamar her biri üç selam aldı.

Taraji P. Henson 26 Haziran ödüllerine ev sahipliği yapacak ve aktrisin etkinliğe ikinci kez katıldığını işaret edecek.

Gösteriden önce yaptığı açıklamada, “BET Ödülleri’nin ev sahibi olarak geri dönmekten ve birçok güçlü ve üretken sanatçıyla aynı sahneyi paylaşmaktan onur duyuyorum: Hatta bunun Siyah Mükemmellik’in ‘imparatorluğu’ olduğunu bile söyleyebilirsiniz” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335448/bet-awards-2022-red-carpet-fashion-see-every-look-as-the-stars-arrive?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir