Ben Waites kimdir? AGT’nin 17. Sezonunda Müjde Şarkıcısı Hakkında – Hollywood Life


bu AGT seçmeler, şovun bugüne kadarki en hareketli performanslarından bazılarıyla 12 Temmuz’da devam ediyor. Ben Waites son turda sahne alacak Amerika’nın yeteneği var seçmelere katıldı ve sesini dünyaya duyurdu. Ben’in seçmeleri, yayınlanmadan günler önce yayınlandı ve herkese Ben’in yargıçlar üzerindeki etkisi hakkında bir fikir verdi.

Peki Ben Waites kimdir? 32 yaşındaki bu şarkıcı Sofya Vergara muhteşem performansıyla ağladı. HollywoodYaşam Ben hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

Ben Waites
Ben Waites, ‘AGT’nin 12 Temmuz bölümünde. (NBC)

1. Ben, Güneyli bir müjde şarkıcısıdır.

Ben, yargıçlara Güneyli bir müjde şarkıcısı ve vokal koçu olduğunu açıklar. Performansı sırasında “True Colours” şarkısını söylüyor. Ne zaman Simon Cowell Neden “True Colors”ı seçtiğini sorduğunda Ben, “Şarkının mesajının yaşları, ırkları ve geçmişleri ne olursa olsun insanlarla konuşabildiğini hissediyorum. Bir umut mesajı iletebilir.” Ben şarkı söylerken Sofia çok gözyaşı döker. Sofia, Simon ve Heidi Klum hepsi onu ayakta alkışlıyor.

2. Ben artrogripozis multipleks konjenita ile doğdu.

Arthrogryposis multiplex congenita (AMC), doğumdan önce vücudun iki veya daha fazla bölgesini etkileyen çoklu eklem kontraktürlerinin gelişimini ifade eden bir durumdur. Genetik ve Nadir Hastalıklar Bilgi Merkezi İnternet sitesi. Ben tekerlekli sandalye kullanıyor.

3. Ben evlidir.

Ben’in karısı, Natalie, performansı sırasında sahne arkasında ona destek oluyor. Çift, Haziran 2022’de 4. yıldönümlerini kutladı. Seçmeler sırasında Ben’in annesi ve büyükannesi de seyirciler arasındaydı.

4. Ben, büyükbabası tarafından müzik yapmak için ilham aldı.

Ben’in büyükbabası Jim Bekler, Gospel Tones Quartet’i kuran bir şarkıcı. Ben’in resmi web sitesine göre Jim’in “müjdeyi yayma arzusu, Ben’i müzik eğitimine başlamaya yöneltti”. Ben, Louisiana Koleji’nden disiplinlerarası bir müzik, iletişim ve tiyatro sanatları yoğunluğu ile diplomasını almaya devam etti.

Ben Waites
Ben Waites ‘AGT’de performans sergiliyor. (NBC)

5. Ben, Nashville’de yaşıyor.

Ben, seçmeleri sırasında şu anda Nashville, Tennessee’de yaşadığına dikkat çekiyor. Aslen Louisiana’lıdır. Müzikle uğraşırken, Ben iki albüm çıkardı, Zamanda Bir Adım ve Büyükbabamın Kitabı: Bir Miras.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-ben-waites-agt-season-17-4788499/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir