Ben Seewald ile 4 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Jessa Duggar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

  • Jessa Duggar Seewald, Jim Bob ve Michelle Duggar’ın beşinci çocuğu.
  • ’19 Kids & Counting’ ve ‘Counting On’ realite şovlarında yer aldı.
  • Jessa’nın kocası Benjamin Seewald’dan dört çocuğu var.

Jessa Duggar30, şimdi iptal edilen TLC realite şovlarıyla ünlü olan Duggar ailesinin bir üyesidir. 19 Çocuk ve Saymak. Jessa, ailenin beşinci çocuğu ve üçüncü kızıdır. jim bob duggar Ve michelle duggar19 çocuğu olan. Sonrasında 19 Çocuk ve Saymak nedeniyle 2015 yılında iptal edildi Josh Duggaradlı cinsel istismar skandalının ardından, Jessa yan üründe rol aldı. Güvenmek2021’de erkek kardeşinin karıştığı başka bir skandal nedeniyle de iptal edildi. Ailenin tartışmaları, Jessa’nın yer almadığı yeni bir Prime Video belgesel dizisinin konusu.

Jessa Duggar
Jessa Duggar ve Ben Seewald (Fotoğraf: SplashNews.com)

Jessa şimdi kocasıyla realite televizyonundan uzakta hayatın tadını çıkarıyor Benjamin Seewald, 28 ve dört çocukları. Şubat 2023’te Jessa, iki ay önce beşinci çocuğuyla düşük yaptığına dair yürek burkan haberi paylaştı. Jessa daha önce kızından önce gebelik kaybı yaşamıştı. eğrelti otu Temmuz 2021’de doğdu. Jessa ve Ben’in dört çocuğu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

mersin balığı

Jessa ve Ben’in en büyük çocuğu, oğlu Spurgeon Elliot Seewald5 Kasım 2015’te doğdu. Spurgeon’un doğumu bir bölümde yer aldı. Güvenmek. Adını İngiliz vaizden almıştır. Charles Spurgeon. Jessa, Spurgeon’un doğumundan birkaç ay sonra şunları söyledi: ABD Haftalık oğlunu aşırı muhafazakar ailesinde büyüdüğünden farklı yetiştirmeyi planladığını.

Jessa o sırada “Spurgeon hala oldukça genç ama eminim ki o büyümeye devam ettikçe bazı şeyleri annemden farklı yapmaya eğilimli olduğumu göreceğim” dedi. “Bireysel ailenin güzelliği bu. Hiç kimse aynı değildir. Burada ve orada küçük şeylerde farklılıklar olacak, ancak temel hedeflerimizin aynı kaldığını biliyorum – çocuklarımızı Tanrı’yı ​​​​sevecek ve başkalarına bir nimet olacak şekilde yetiştirmek “diye ekledi.

Henry

Jessa ve Ben’in ikinci çocuğu, oğlu Henry Wilberforce Seewald6 Şubat 2017’de doğdu. Doğumu bir bölümde açıklandı. Güvenmek. Jessa, ikinci oğlu için Henry adını “gerçekten beğendiği” için seçtiğini söyledi. Henry’nin göbek adı onuruna William Wilberforceköle ticaretine son verilmesinde etkili olan bir politikacı ve hayırsever.

Henry’nin doğumunun ertesi günü Jessa ve Ben, dört kişilik ailelerinin ilk fotoğrafını paylaştılar. İNSANLAR. Ayrıca ailelerine yeni katılanları tanıtmak için bir TLC videosu da yaptılar. Jessa videoda, “Yaşlarının birbirine bu kadar yakın iki oğlumuzun olması gerçekten harika,” dedi. “En iyi arkadaşlar olacaklarını ve birlikte büyümeyi ve her şeyi yapmayı seveceklerini biliyorum, bu yüzden bunu görmeyi dört gözle bekliyorum.”

Sarmaşık

Jessa ve Ben’in üçüncü çocuğu, kızı Sarmaşık Jane Seewald26 Mayıs 2019’da doğdu. Ağabeyleri gibi Ivy’nin doğumu da bir bölümde gösterildi. Güvenmek. Ivy doğduğunda 7 pound 14 ons ağırlığındaydı ve 20.5 inç uzunluğundaydı. Bize Haftalık. “Kardeşlerine kıyasla kendini çok küçük hissediyor!” Jessa ve Ben, Ivy’nin doğumundan sonra yayına bir açıklamada söylediler. Çift, “Bu değerli hediye için Tanrı’ya çok minnettarız. O zaten çok seviliyor. Ağabeyleri ona bayılıyor!”

Ivy, Mayıs 2022’de 3 yaşına geldiğinde, Jessa en büyük kızına tatlı bir saygı duruşunda bulundu. instagram. Jessa, “Her gün evimize neşe ve kahkaha getiriyor” diye yazdı. “O burada bizimle olmadan önce hayatın nasıl olduğunu zar zor hatırlıyorum! Ivy Jane’in bu değerli armağanı için Tanrı’ya çok minnettarım!”

eğrelti otu

Jessa ve Ben’in dördüncü çocuğu, Fern Elliana Seewald, 18 Temmuz 2021’de doğdu. Jessa, YouTube’daki bir “Doğum Hikayesi” videosunda ikinci kızının adını ve cinsiyetini açıkladı. Fern 8 pound 5.9 ons ağırlığında ve 21 inç uzunluğundaydı. Birkaç bölüme ayrılan “Doğum Hikayesi”, Ivy, Henry ve Spurgeon’un yeni kardeşleriyle ilk kez tanışmasını da içeriyordu. Jessa bir fotoğraf paylaştı Fern 2 haftalıkken. Bebek Fern, üzerinde fiyonk bulunan sarı bir bandana takmıştı ve Jessa’nın “Bebek Fern 2 haftalık!”

Eylül 2022’de Jessa bir fotoğraf gönderdi Ben’in bebek Fern’i tuttuğunu ve Fern’in “babasının kızı – buna hiç şüphe yok!” Jessa, Fern’in Ben’in işten eve geldiğini duyduğunda “evin karşısına koştuğunu” açıkladı. “Ve ben kıskanmıyorum – zerre kadar bile!” Jessa dedi. “Bu sahnelere her tanık olduğumda gerçek bir su birikintisine dönüşüyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jessa-duggar-kids-5111282/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir