Ben Barnes’ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı


Ben Barnes'ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Ben Barnes Netflix’te General Aleksander Kirigan’ın rolüne inerek kariyerini bir sonraki seviyeye taşıdı. Gölge ve Kemik. İki kitap serisinden uyarlanmıştır (Gölge ve Kemik; Altı Karga) Amerikalı yazar tarafından Leigh Bardugo, fantazi şov ikinci sezonunu yeni tamamladı ve 2023’te başlaması bekleniyor. 41 yaşındaki İngiliz kalp hırsızının yörüngesi artık durdurulamaz görünüyor çünkü aynı zamanda başrol oynadığı da biliniyor. Narnia Günlükleri Prens Hazar olarak, Batı dünyası Logan olarak ve Cezalandırıcı Yapboz olarak.

Ben Barnes'ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı
Ben Barnes’ın bazı Hollywood güzelleriyle çıktığı bildirilmiş bir geçmişi var. (Rob Latour/Shutterstock)

Hollywood’un düzenli olarak kapısını çalmasıyla, Ben’in birçok kadının da dikkatini çekmesi şaşırtıcı değil. Ancak yakışıklı centilmen aşk hayatı hakkında çok özeldir ve hayranların kırmızı halı için bir sonraki randevusunun kim olacağını tahmin etmelerini sağlar. Romantizmle ilgili nadir bir ifadede, onu doğru yola yönlendirmeye çalışan bir kişiden bahsetti. “Annem bir ilişki danışmanı ve ondan aşk hakkında çok şey öğrendim” dedi. Belfast Telgraf 2015 yılında. “Aşk, partnerinizle karşılıklı güvenden doğan bir şeydir. Ortak hedefler, mizah, elleriniz dokunduğundaki heyecan.”

Yıldız, hayatındaki bayanlar hakkında ağzını sıkı tutmaya devam ederken, Ben’le bağlantılı Hollywood yıldızlarına derin bir dalış yapacağız. Aşağıda, kalbini çaldığı bildirilen A-listers hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Tamsin Egerton

Ben Barnes'ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı
Tamsin Edgerton ve Ben Barnes, Avustralya’da takıldıktan sonra 2009’da ilk kez bağlantı kurdular. (David Fisher/BIFA/Shutterstock)

2009’da Ben, 33 yaşındaki İngiliz gülü ile bağlantılıydı. Tamsin Egerton2011 televizyon dizisinde Guinevere rolüyle tanınan Camelot. Bir aşk ilişkisine dair söylentiler, Down Under’da birlikte gezerken görüldükleri zaman başladı. “Tamsin, Ben’le birkaç kez takıldı ve ne kadar yakın oldukları hakkında çok konuştular.” Günlük posta zamanda rapor edilmiştir. Ancak güzel oyuncu, ikili arasında bir şey olduğunu inkar ederek, “Bir keresinde onu arkadaşlarımdan biriyle ayarlamaya çalıştım ama ısırmadı” diye ekledi.

Felicity Jones

Ben Barnes'ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı
Felicity Jones ve Ben Barnes, 2014’te dedikodu yapılan bir çiftti. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Başka bir Brit arkadaşının, Oscar adayı aktrisle bağlantılı olduğunda Ben’in gözüne çarptığı bildirildi. Felicity Jones. bu Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi alum, 2014’te Britannia Ödülleri’nde Ben ile bir araya geldi ve genç çifti durmadan sevk ederken hayranlar arasında bir kargaşaya neden oldu. Los Angeles’ta bir kez daha birlikte görüldüğünde, bir romantizm hakkındaki söylentiler büyüdü. Ancak dedikodu, Ben ve Felicity’nin birlikte görüldüğü son sefer olduğu için kısa sürede sustu.

Julianne Hough

Ben Barnes'ın Kız Arkadaş Tarihi – Hollywood Hayatı
Julianne Hough ve Ben Barnes, kocasından boşanma davası açtıktan kısa bir süre sonra 2020’de bağlantılıydı. (Jonathan Leibson/Polk Imaging/Shutterstock)

sadece iki ay sonra Yıldızlarla Dans Şampiyon, eski sevgilisinden resmen boşanma davası açtı brooks laich 2020 yılında Julianne Hough Venedik, CA’da birlikte dondurma yerken yakalandıklarında, Ben ile romantik bir gezi gibi görünen bir şeyi fark ediyordu. İkisi de çıkma söylentilerine değinmese de, çiftin bir süredir arkadaş olduklarına inanılıyor. Ben ve Julianne o zamandan beri kendi yollarına gittiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ben-barnes-girlfriends-4828485/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir