Ben Affleck’in Dunkin’in Super Bowl Reklamında (J.Lo ile) Bizi Vurgulaması – Hollywood Life


Ben Affleck'in Dunkin'in Super Bowl Reklamında (J.Lo ile) Bizi Vurgulaması – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Karen Dudley/MEGA’nın izniyle

“America Runs on Dunkin”, atasözünde olduğu gibi ve markanın en sadık müşterilerinden biri depoyu yeniden doldurmaya yardım etmeye hazırdı. Ben Affleck Quincy, Massachusetts’te hala faaliyette olan orijinal Dunkin’ Donuts mağazasından 34 dakika uzakta büyüyen – kahve renkli, donut rüyalarını Dunkin’in ilk Super Bowl reklamında gerçekleştirdi. Reklamın ilk teaser’ında Ben, bir Dunkin’ spotunda arabaya servis hoparlöründen konuşurken Kitlesel aksanını yeniden gözden geçiriyor.

Bem bu noktadaki tek yıldız olmayacak; Muhtemelen, bir fincan Dunkin’den daha çok sevdiği kişi, Jennifer Lopezreklamı 2023’ün en iyi oyunlarından biri yapmak için de hazır olacak.

Ocak ayının başlarında, sosyal medya gönderileri Ben’in Quincy’nin yaklaşık on beş mil kuzeyindeki Medford, MA’daki bir Dunkin’de arabaya serviste çalıştığını gösterdi. Tezgahın arkasındaki görev süresi boyunca Ben, bir çalışanın üniformasını giyerek emirleri dağıttı. İnternette paylaşılan (ve Bennifer hayran hesapları tarafından yeniden paylaşılan) görüntülerde, J.Lo elinde siparişiyle beyaz bir kirpi ceket giyerek içeri girdi. Ben’in beklediği müşterilerden biri anlattı NBC10 Boston Affleck’in “inanılmaz derecede komik ve zeki” olduğunu, yani bu oyunculuk/yönetmenlik işi yürümezse, başvurabileceği iyi bir kariyeri olduğu anlamına gelir.

Ben Affleck'in Dunkin'in Super Bowl Reklamında (J.Lo ile) Bizi Vurgulaması – Hollywood Life
(Karen Dudley/MEGA’nın izniyle)

Ben’in bir reklam filmi çekeceği bilinirken, bu reklamın Super Bowl sırasında yayınlanıp yayınlanmayacağı net değildi. Bununla birlikte, Dunkin’, takım oluşturduklarını ağır bir şekilde ima eden bir ön izleme yayınladı. Dogma Big Game çıkışları için yıldız. Marka, 6 Şubat’ta Instagram’da “Something’s BEN Brewing” gönderisini paylaştı. İnsanlar daha sonra Ben’in yerinin Super Bowl için olacağını ve karısının da bu reklamın bir parçası olacağını doğruladı. Başka bir teaser, Ben’in bir Dunkin’ emri alırken “ortak” olarak rastgele H’yi ekleyerek Mass aksanına döndüğünü gösterdi.

İlk Dunkin’ Donuts restoranı Quincy’de hâlâ faaliyette. İkinci Dünya Savaşı sırasında, William Rosenbergdaha sonra bir tersane işçisi, kendisine ve iş arkadaşlarına uygun bir öğle yemeği yiyebilecekleri çok fazla yer olmadığını fark etti. Karanlık Atlas. 1.000 $ borç aldıktan ve 1.500 $ daha kullandıktan sonra, bir kamyondan sandviç, kahve, çörek ve diğer atıştırmalıkları satmak için “Endüstriyel Öğle Yemeği Hizmetleri” ni açtı.

Satışlarının yarısının kahve ve çörek olduğunu fark edince 5434 Southern Artery’de bir yer açtı ve oraya “Open Kettle” adını verdi. William, müşterilerinin donutlarını kahvelerine batırdığını görünce dükkânının adını 1950’de Dunkin’ Donuts olarak değiştirdi. Böylece 2025, “Dunkin’ Donuts”un yetmiş beş yılını kutlayacak, 2023’ün William Rosenberg’den bu yana yetmiş beş yıl olduğunu düşündü. sabahlar, kahve ve tabii ki Ben Affleck ile eşanlamlı hale gelen bir marka yaratmanın ilk adımlarını attı. Ve çörekler. Çörekleri unutma.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/ben-affleck-jennifer-lopez-dunkin-super-bowl-commercial-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir