Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Max ve Emme ile Malibu Cook Off’a Katıldı – Hollywood Life


Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Max ve Emme ile Malibu Cook Off'a Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: APEX / MEGA

Ben Affleck50 ve Jennifer Lopez53 yaşındaki Pazar günü özel bir aile etkinliğinde çok aşık görünüyordu. Yeni evliler, Jennifer’ın 14 yaşındaki ikizleriyle Kaliforniya, Malibu’daki Malibu Chili Cook Off’a katılırken el ele tutuştular. Maks. ve emme. Açık hava eğlencesi sırasında diğer katılımcılar arasında yürürken, onun için düğmeli bir üst, ten rengi pantolon ve beyaz spor ayakkabı dahil açık renkli kıyafetler ve onun için dökümlü bir elbise ve kırmızı sandaletler giydiler.

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Malibu etkinliğinde el ele tutuşurken Emme arkalarında da görülüyor. (APEX / MEGA)

Yeni karı kocanın arkasında fotoğraflanan Emme, siyah grafikli bir tişört, mavi şort ve siyah beyaz spor ayakkabı giyiyordu. Gözlükle de süslediler. Saçları kısmen yukarı kalkmış olan Jennifer, Ben güneş gözlükleriyle görünümünü süslerken hasır bir çanta tutuyordu.

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Jennifer Lopez ve Ben Affleck beyaz kıyafetler giydi. (APEX / MEGA)

Jennifer ve Ben’in çocuklarıyla yaptığı son gezi, son birkaç ayda iki düğün ve balayı geçirmelerinin ardından geldi. Muhabbet kuşları, geçen ay Georgia’da çok daha büyük bir düğün yapmadan önce Temmuz ayında Las Vegas, NV’de kaçtı. Konukların bazıları, Ben’in BFF’si gibi ünlüleri de içeriyordu. Matt Damon1997 yapımı hit filminde yazıp oynadıklarında dikkatleri üzerine çektiği, İyi Niyet Avı.

Geçen hafta Jennifer düğüne daha çok yansıdı. JLo’da hayranlara haber bülteni gönderdi ve 2021’de romantizmini yeniden alevlendiren Ben ve o, birbirlerine “yapıyorum” deyip dinlediklerinde “eski yaraların iyileştiğini” itiraf etti. Marc Cohndüğünde Ben’i şaşırtan, onlara şarkı söyledi. “Ben ve ben Marc Cohn‘True Companion’ yirmi yıldan fazla bir süre önce bu evde mükemmel bir düğün aşk şarkısı olarak” diye yazdı. “Ben bilmese de, düğünümüzde Marc’tan ona bu şarkıyı söyleyerek sürpriz yapmasını istedim ve o da gelmek için çok hoş ve cömert davrandı.”

“Koridorda yürürken çaldığı ilk şarkı ‘True Companion’ değildi. Çocukların harika gizemi hakkında bir şarkı olan ‘Teslim Edilen Şeyler’di – o zamanlar ancak tahmin edebileceğimiz bir şeydi, ancak beş çocuğumuz yürüyüşte benden önce geldiği için mükemmel bir seçimdi,” diye devam etti. . “Gençlik hayalleri ile o gün kucakladığımız yetişkin aşk ve aile dünyası arasındaki yirmi yıl, bu evliliğe ikimizin de hayal edebileceğinden daha fazlasını getirdi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/ben-affleck-jennifer-lopez-malibu-chili-cook-off-max-emme-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir