Ben Affleck ve Jennifer Lopez Bronco’da Çocukları Sürüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck ve Jennifer Lopez Bronco'da Çocukları Sürüyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Stoianov-vasquez / BACKGRID

Bir aile meselesi! Jennifer Lopez53 ve Ben Affleck, 50, çocuklarını süper havalı, eski bir Ford Bronco’da bloğun etrafında döndürmeye götürdüklerinde şimdiye kadarki en sevimli çift olarak görüldüler. Ben direksiyonu tutarken ikonik çift gülümsemelerini tutamadı, Jennifer ise her zamanki gibi kesinlikle inanılmaz görünüyordu ve yolcu koltuğundan yolculuğun tadını çıkarıyordu.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez Bronco'da Çocukları Sürüyor: Fotoğraflar - Hollywood Life
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Ocak 2023’te klasik bir Bronco ile ailelerini bir tur attı. (Stoianov-vasquez / BACKGRID)

Arka koltukta yıldızların hangi çocuklarının oturduğu belli değilken, Ben’in oğlu gibi görünüyordu. Sam10, oyuncunun eski karısıyla paylaştığı Jennifer Garner, gezinin bir parçasıydı. Ben aynı zamanda ebeveyn Menekşe, 17, Seraphina, 14, 2018’de boşanmalarını tamamladıktan sonra Garner’la. Sam muhtemelen üvey kardeşleri, ikizleri için Bronco’da yer açacaktı. maks. ve Emme14, JLo’nun eski kocasıyla paylaştığı, Marc Anthony.

Jlo’nun kısa süre önce hep birlikte aynı eve taşındıklarını açıkladığı gibi, muhteşem, klasik kamyonla gezinti karma aile için yaşam düzenlemelerinin sorunsuz gittiğini kanıtlıyor! Yeni romantik komedisinin tanıtım turu sırasında Av Tüfeği Düğünüyıldız durdu BUGÜN göstermek Çiftin büyük düğününden 6 ay sonra gelen büyük hamle 16 Ocak’ta! “Birlikte taşındık. Çocuklar birlikte taşındı, ”dedi JLo. “Gerçekten bir tür duygusal geçiş oldu, ama aynı zamanda tüm hayalleriniz gerçek oluyor. Ve olağanüstü bir yıl oldu. Çocuklarımın doğduğundan beri sanırım en iyi yılım gibi.

Ben Affleck ve Jennifer Lopez Bronco'da Çocukları Sürüyor: Fotoğraflar - Hollywood Life
Jen ve Ben yakın zamanda ailelerini birlikte taşıdıklarını açıkladılar. (Stoianov-vasquez / BACKGRID)

prömiyerinde Av Tüfeği Düğünü, Jennifer kırmızı halıda tek başına yürüdü, ama Ben onu partiden sonraki partide büyük bir öpücükle karşılamayı başardı! Oyuncu, özel öpücüğünü paylaştı. instagramve sevimli klipte Ben’den tatlı bir şekilde “kocası” olarak bahsetti.

Ben ve JLo’nun sendikası, 20 yıldır ilk kez 2002’de nişanlandıkları için hazırlanıyordu. 2003’te İşçi Bayramı hafta sonu evlenmeye karar verdiler, ancak evliliklerini sadece birkaç gün önceden iptal ettiler ve bir yıl sonra kendi yollarına gittiler. sonra. Jennifer ayrıldıktan sonra Alex Rodriguez 2021’de o ve Ben barıştı ve Bennifer 2.0 küllerinden doğdu ve gerisi tarih oldu!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/ben-affleck-jennifer-lopez-kids-bronco-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir