Ben Affleck ve Jennifer Garner Çocukları Okula Bırakıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck ve Jennifer Garner Çocukları Okula Bırakıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Ben Affleck Ve Jennifer Garner 16 Mayıs Çarşamba günü çocuklarını okula bırakmak için Los Angeles’ta yeniden bir araya geldiklerinde ortak ebeveynlik şampiyonlarının somut örneğiydiler. Kızlarını paylaşan eski güçlü çift Menekşe17 ve seraphina14 ve oğlu samuel11 – Brentwood’un küçük kasabasında birbirleriyle gezintiye çıkarken derin bir sohbete daldılar.

Ben Affleck ve Jennifer Garner Çocukları Okula Bırakıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Garner, Mayıs 2023’te Los Angeles’ta. (BACKGRID)

Ekose bir gömlek, koyu renk bir ceket ve uyumlu bir pantolonla sallanan Ben, okul gezisi sırasında Jen’in arabasına yaslanırken bir fincan kahveye tutundu. Jen günlük işlerini de gri bir sweatshirt, lacivert tayt ve beyzbol şapkasıyla halletti. Daha sonra Ben, ona benzeyen oğluyla arabasına geri dönerken gülümsüyordu.

Çocuklar kesinlikle her iki ebeveyne de sevgiyi paylaşıyor gibi görünse de, Jen geçenlerde Ben’in filmlerini annelerininkinden biraz daha fazla sevebileceklerini açıkladı. “[The kids] beni bir şeylerde izlemeyi sevmiyorum. Jennifer açıkladı Modaya uygun 13 Nisan’da “Destekleyici olmak için yapıyorlar ama bence annenin birini öpmesini ya da ağlamasını izlemek biraz tuhaf. Bu farklı.” Violet, Seraphina ve Sam’in “babalarını izlemekten çekinmediklerini” ekledi.

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Yıldız Dergisi, Jennifer ayrıca kendisi ve Ben’in ilişkisinin gündemde olması hakkında ne hissettiğini açıkladı. “İkimizi de basında görmemek için gerçekten çok çalışıyorum,” diye detaylandırdı. “Birimiz hakkında iyi bir şey olsa bile, bu beni iyi hissettirmiyor. Sadece herhangi bir şekilde orada olduğumu ve sevdiğim herkesle aynı şeyi yaptığımı unutmaya çalışıyorum. Ailemde kimsenin mem haline getirildiğini görmeye ihtiyacım yok.

Ben Affleck ve Jennifer Garner Çocukları Okula Bırakıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben ve oğlu Sam, Mayıs 2023’te Los Angeles’ta. (ARKA GRUP)

Ben’in 2005’ten 2018’e kadar evli olduğu Jennifer’la okul çıkışı birlikteliği, yeni geliniyle Anneler Günü’nü kutlamasının ardından geldi. Jennifer Lopez. Ben ve J.Lo’ya 15 yaşındaki ikizleri katıldı. Emme Ve maks.eski sevgilisiyle paylaştığı Marc Anthony.

Hayranların bildiği gibi, Ben ve J.Lo, Batman Süpermen’e Karşı aktör Garner ile bir araya geldi. 2002’de It çifti nişanlandı, ancak 2004’te nişanlandı. Ben, neredeyse bir yıl sonra Garner ile evlendi ve 2018’de resmi olarak ayrılmadan önce üç çocuğunu kucakladı. Bennifer 2.0 açıktı ve gerisi tarih oldu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/ben-affleck-jennifer-garner-drop-kids-school-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir