Ben Affleck ve Jennifer Garner Çocuklar İçin Veli-Öğretmen Konferansına Gidiyor – Hollywood Life


Ben Affleck, Jennifer Garner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Ben Affleck50 ve Jennifer Garner, 51, Cuma sabahı Los Angeles, CA’daki bir okulda veli-öğretmen konferansından ayrılırken ayrı ayrı fotoğraflandı. 2018 yılında boşanan ve çocukları paylaşan oyuncu, Menekşe17, seraphina14 ve samuel, 11, dışarıda yürürken gündelik kıyafetler giydi ve rahatlamış göründü. Ten rengi bir palto, siyah pantolon ve ten rengi spor ayakkabıların altına bej bir süveter giymişti ve o gri bir süveter, açık mavi kot pantolon, beyaz spor ayakkabılar ve pembe bir beyzbol şapkası giymişti.

Jennifer Garner
Jennifer okulun dışında. (ARKA IZGARA)

Saçları yukarıdayken görünümüne güneş gözlüklerini de ekleyen Jennifer, bir elinde okuma gözlüğü ve telefonunu, diğer elinde ise bir kitap taşıyordu. Bir noktada telefonda da sohbet ediyor gibi görünüyordu.

Ben Affleck
Ben okulun dışında. (ARKA IZGARA)

Ebeveyn-öğretmen konferansı etkinliğinin hangi çocuk veya çocuklar için olduğu belli değil, ancak eski eşler ortak ebeveynlik yaparken içeriklerini koruyor gibi görünüyor. Son ortak gezilerinden önce, çocuklarını okula bıraktıktan sonra birlikte gezintiye çıkarken görülmeleri manşetlere konu oldu. Kameralar dışarıdaki anları yakalarken sohbete daldılar.

Ben ve Jennifer 2005’te evlendiler ve 2015’te, resmi boşanmalarından üç yıl önce ayrıldılar. O zamandan beri, Ben romantik bir şekilde hayatına devam etti. Jennifer Lopezİlk olarak 2002’den 2004’e kadar çıktığı ve 2021’de alevlerini yeniden alevlendirdiği ve sonunda 2022’de evlendiği Jennifer, ara sıra iş adamıyla romantik bir bağ kurdu. John Miller 2018’den beri

Ben ve Jennifer çocuklarıyla vakit geçirmediklerinde başarılı kariyerlerinde çok çalışıyorlar. İkincisi, son zamanlarda inanılmaz bir kapak fotoğrafı çekimi için poz verdi. cazibe dergi, son projelerini tanıtırken. Ana göz alıcı fotoğrafta şeffaf bir elbise giydi ve kısa bir bob saç modeli gösterdi. Güzel kadın ayrıca outlet’e hayatı hakkında derinlemesine bir röportaj verdi ve çocuklarının kendisini veya Ben’in filmlerini izleyip izlemediği de dahil olmak üzere çeşitli şeyler hakkında yorum yaptı.

“Babalarını izlemeyi umursamıyorlar ama benim anneleri olmamı istiyorlar,” diye itiraf etti. “Yaptığımız işlerde benim üzüldüğümü ve kadınların daha çok ağladığını görmek istemiyorlar. Ve beni gerçekten romantik bir şeyin içinde görmek istemiyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/ben-affleck-jennifer-garner-parent-teacher-conference-kids-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir