Ben Affleck ve Annesi Chris Beverly Hills’te Takılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck ve Chris Anne Boldt


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID

Ben Affleck ve annesi, anne-oğul zamanı için Beverly Hills’e çıkarak normal bir Çarşamba gününü en iyi şekilde değerlendirdi. fotoğraflarda, İyi Niyet Avcılığı 50 yaşındaki yıldız, annesiyle yürürken siyah kot pantolon ve bej bir süveterle eşleştirilmiş kırmızı kareli, polar astarlı bir ceketi salladı. Chris Anne Boldt ünlü lüks şehirde. Şık bir çift güneş gözlüğü ve spor ayakkabı ile aksesuarlandı ve koluna siyah bir omuz çantası asarken aynı zamanda kirli beyaz bir tote taşıdı. Annesi günlük siyah bir pantolon ve ona uygun bir tişört ve açık gri bir süveter giymişti. Klasik siyah bir el çantası taşıyordu ve anne ve oğlunun yürürken sohbet edip güldükleri görüldü.

Ben Affleck ve annesi Christine Anne Boldt
LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID

Ben her zaman annesine yakın olmuştur ve sık sık birlikte dışarı çıkarken görülürler. 2015 yılında, eski eşinden zorlu ayrılığını yaşarken Jennifer Garnerbir kaynak söyledi İNSANLAR destek için Chris’e döndüğünü. İçeriden birinin o sırada “Jen ailesine ve arkadaşlarına dönerken, Ben’in hayatındaki kişi annesidir” dedi. “O onun için sabit bir kaya. O da aileye yakın kalmıştı. Bu son derece zor zamanda onun yanında oldu.”

Ben Affleck ve Chris Anne Boldt
LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID

Açıkçası, annesine saygı duyuyor. “O olağanüstü bir kadın” Kayıp Kız yıldız bir kez söylendi TAMAM! dergi. “O olmuştur rol modelim. O gerçekten özenli, sevgi dolu bir anneydi ve büyürken insanlara davranmanın doğru ve yanlış bir yolu olduğunu ve onların benim kaprislerimi ve arzularımı yerine getirmek için burada olmadıklarını her zaman açıkça ortaya koydu.”

Ben ve Jennifer Garner oğullarını paylaşıyor samuel10 ve kızları Menekşe, 17, Seraphina, 14. “Destek için gerçekten annesine yaslanıyor” diye ekledi arkadaş. “Ben ve annesi her zaman çok yakın olmuştur.” Ayrıldığından beri, Ben bugüne kadar devam etti Ana De Armasve sonunda yeniden bir araya geldi Jennifer Lopez, daha önce nişanlı olduğu. Jennifer’ın ikizleriyle birlikte maks. Ve Emme, 14, sorunsuz bir şekilde harmanlanmış bir aile oluşturdular. 2022’de evlendiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/ben-affleck-mom-chris-beverly-hills-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir