Ben Affleck, Santa Monica’da Oğul Samuel’le Birlikte Oldu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID

Ben Affleck oldukça gururlu bir baba olduğunu bir kez daha kanıtladı! 49 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, 13 Mayıs Cuma günü Santa Monica’nın Tony Los Angeles mahallesinde dışarıda bir gezinti yapmak için oğlu Samuel’e katılmak için zaman ayırdığından emin oldu. Samuel, Ben’in eski sevgilisiyle paylaştığı en küçüğüdür. -eş Jennifer Garner50. Onlar da kızların ebeveynleri Menekşe, 16 ve Seraphina, 13.

Ben Affleck
Ben Affleck, 13 Mayıs 2022’de oğlu Samuel ile Los Angeles’ta görüntülendi. (Vasquez-Max Lopes / BACKGRID)

bu Derin Sular star, mavi ekoseli gömleği ve koyu gri fitilli kadife pantolonuyla rahat bir figür kesti. Bir çift yeni spor ayakkabıyla kaldırımları ezip geçerken bir el çantası taşıyordu. Bu arada, bir düğme kadar sevimli görünen Samuel, sırt çantasını bir omzunun üzerinden taşırken siyah bir tişört salladı.

Ben süper babayı oynamadığı zamanlarda nişanlısıyla ev aramakla meşguldür. Jennifer Lopez, nişanlandıklarını açıkladıktan sonra kendileri ve yakında harmanlanacak aileleri için bir ev bulma yolunda hızla ilerliyorlar. 2003 yılındaki evliliklerini iptal ettikten sonra Nisan 2021’de tekrar bir araya gelen süperstar çift, son zamanlarda Los Angeles bölgesinde ev arıyor ve henüz doğru yeri bulamamış gibi görünüyorlar. Çifte yakın bir kaynak ÖZEL anlattı HollywoodYaşam “çocuklarını birlikte büyütmek” için mükemmel yeri seçtiklerinden emin olduklarını.

İçeriden biri, “Jen’in büyük bir ailesi var, bu yüzden kesinlikle eğlendirmek ve şirkete ev sahipliği yapmak için yeterli alana sahip bir şey arıyor” dedi. “Ayrıca tüm çocuklarının rahatça yaşayabileceği geniş bir alan ve tabii ki büyük bir havuz, gömme dolaplar vb. gibi ekstralar arıyor.” Jen ikizleri paylaşıyor Maks. ve emme13 eski sevgilisiyle Marc Anthony. “Bunun onların olmasını istiyorlar sonsuza kadar ev çocuklarını birlikte büyütebilecekleri bir yer. Jen’in istek listesinde çok şey var ama mükemmel yeri bulabileceklerinden emin.”

İkonik ikili, evim diyebileceği o özel yeri aramaya devam ederken, Hollywoodlife hayranlarını yeni gelişmelerden haberdar edecek. Bu arada Jen ve Ben’e avda bol şans diliyoruz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/ben-affleck-son-samuel-santa-monica-photos/

Yorum yapın