Ben Affleck Paris Teknesinde Uyuya Kaldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck Paris Teknesinde Uyuya Kaldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: En İyi Resim/ ARKA GRİD

Ben Affleck yeni karısıyla Paris’te bir tekne gezisi sırasında biraz uykuya daldım Jennifer Lopez ve ilgili çocukları! 49 yaşındaki aktör, 23 Temmuz fotoğraflarında teknenin güvertesinde otururken ellerini çaprazlarken ciddi şekilde uyukluyor – ağzı açık ve hepsi -. Bir noktada başını güneşe doğru yasladı ve ayaklarını bir tırabzana dayadı ve diğerlerinde öne doğru çömeldi.

Ben Affleck Paris Teknesinde Uyuya Kaldı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben Affleck, 23 Temmuz’da Paris’te Seine Nehri boyunca yaptığı bir seyir sırasında uyuyakaldı. Eşi Jennifer Lopez, ikizleri Max ve Emme ve kızları Violet ve Seraphina da ona katıldı. (En İyi Görüntü/ En İyi Arka Görüntü/ ARKA GRİD)

Jet gecikme faktörü göz önüne alındığında, Ben’in yorgun olması tamamen şaşırtıcı değil: Los Angeles 9 saat arka Paris, tatilde büyük bir zaman farkı yaratıyor. Bunun ötesinde, Bennifer 21 Temmuz’da yere indiğinden beri koşarak yere indi: sıcak nokta Le Matignon’da gece geç saatlerde terasta bir akşam yemeği için dışarı çıktılar, ardından 22 Temmuz’da Musée Dorsay’e bir gezi ve başka bir akşam yemeği için dışarı çıktılar. Çift ayrıca müze gezisinin ardından alışveriş yaparken ve fotoğraf çekerken de Aşk Şehri’nde geçirdikleri zamanı en üst düzeye çıkarırken görüldü.

Ben Affleck Paris Teknesinde Uyuya Kaldı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Lopez lüks tekneye binmeden önce görülüyor. (MEGA)

Çift, ikizleri de dahil olmak üzere tekne gezisinde çocukları ile birlikte katıldı. Maks. ve emme14, eski kocası Marc Anthony ve kızlarıyla birlikte Menekşe16 ve Seraphina13. Görünüşe göre oğlu samuel10, Avrupa macerasına katılmadı – ve belki de evde annemle birlikte Jennifer Garner. Hem Ben hem de J.Lo, doğal Seine Nehri gezisinde çocuklarıyla bağ kurarken, Max annesinin kucağına otururken Violet babasına sarılıp yanağından bir öpücük verirken görülebilirdi.

Bazılarının “aile ayı” dediği yolculuk, Ben ve Jennifer’ın yasal olarak küçük bir Las Vegas töreniyle evlenmelerinden birkaç gün sonra gerçekleşir. Çift, ikonik şeritte A Little White Chapel’de evlendi, kapanmadan önce zorlukla yaptı. Jennifer, biri tarafından tanımlanamayan bir “eski filmden” biri de dahil olmak üzere iki elbiseyle muhteşem görünüyordu. Alexander McQueen ve onun go-to-tasarımcısı tarafından bir saniye Zuhair Murad. Evlilik cüzdanı başvurusuna göre, Jennifer artık yasal olarak “Jennifer Affleck” – 2003’teki ilk nişanları sırasında geri döneceğini söylediği bir hareket.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/ben-affleck-falls-asleep-paris-boat-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir