Ben Affleck, Jennifer Lopez’i İtalya’da Besledi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ben Affleck, Jennifer Lopez'i İtalya'da Besledi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Ben Affleck yeni karısını kaşıkla beslerken görüldü Jennifer Lopez romantik balayında! 50 yaşındaki Oscar ödüllü ve 53 yaşındaki “Jenny From The Block” şarkıcısı 27 Ağustos Cumartesi günü devam eden balayında İtalya’nın Como Gölü’nde açık havada yemek yerken görüldü. Günlük posta. Ben’in neye kafa yorduğu belli değil, ancak Jen’in yemeğinden bir ısırık almasını istediği açıktı (ancak bir tabak kırmızı soslu makarnanın tadını çıkarırken görülebiliyordu). İkili, Ben ona bir şey göstermek için telefonunu çıkardıktan hemen sonra masada tatlı bir öpücük paylaştı.

Jennifer, Ben’in yüzünü (ve alnını) silmek için bir peçeteyle tam eş moduna geçtiğinde PDA bir öpücükle durmadı. Yemeklerini bitirirken, Düğün planlayıcı star ayağa kalkıp bir kez daha eğilip yeni kocasını öptü. Öğleden sonra, Ben, Como Gölü’nün arkadaki kartpostal değerindeki çarpıcı eşinin muhteşem portrelerini çekerken fotoğrafçı şapkasını taktı.

Ben Affleck, Jennifer Lopez'i İtalya'da Besledi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Lopez Avrupa’da el ele tutuşuyor. (MEGA)

Jennifer kesinlikle bu durum için giyinmişti, önden bağcıklı çapraz bağcıklı ve uyumlu şapkalı uzun krem ​​krem ​​bir elbise tercih etti. Etek kısmının altından bir çift platformlu espadril sandalet, takımının geri kalanına ve kabile desenli çantasına uyması için yine nötr bir tondaydı. Ben estetiğini bembeyaz bir düğme aşağı, krem ​​rengi chino ve beyaz deri spor ayakkabılarla eşleştirdi. İkisi aynı zamanda spor havacı güneş gözlükleri ve nikahlarından sonra ortaya çıkan yeni eşleşen bilezikleriydi.

Çift, 20 Ağustos Cumartesi günü romantik Georgia düğününden sonra Como Gölü ve Milano bölgelerinde ve çevresinde görüntülendi. Çift, 16 Temmuz’da Las Vegas’ta yasal olarak evlenmesine rağmen, üç günlük düğün hafta sonu ilk fırsatlarıydı. dahil olmak üzere arkadaşlarınızla ve ailenizle kutlayın Matt Damon, Jane Fonda, Renee zellweger ve dahası. Jennifer, katmanlı tren eteğiyle ikonik balıkçı yaka sütun elbisesini, ikincisini incilerle kaplı ve üçüncüsünü Ben’e serenat yapmak için giydiği kristal detaylı bir kesim de dahil olmak üzere üç özel Ralph Lauren elbisesiyle bu ilişki karşısında hayrete düşürdü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/ben-affleck-feeds-jennifer-lopez-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir