Ben Affleck Jennifer Lopez, Seraphina ve Samuel’in Fotoğraflarını Çekti – Hollywood Life


Ben Affleck Jennifer Lopez, Seraphina ve Samuel'in Fotoğraflarını Çekti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: LaStarPixMEDIA / BACKGRID

Ben Affleck yönetmen moduna geri döndü! 50 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, karısının fotoğraflarını çekerken veya çekerken kamera arkasında görüldü. Jennifer Lopez ve kızı seraphina14 ve annesi Chris Anne Boldt 11 Şubat Cumartesi günü Los Angeles’ta. Oğlu samuel10, yanında otururken de oradaydı. Şehir aktör – muhtemelen üvey annesi, ablası ve büyükannesiyle bazı çekimlere de giriyor. Çekim, grubun nasıl giyindiğine bağlı olarak rahat ve rahat görünüyordu.

Ben Affleck Jennifer Lopez, Seraphina ve Samuel'in Fotoğraflarını Çekti – Hollywood Life
Jennifer Lopez, Ben Affleck filme alırken veya fotoğraf çekerken Seraphina ile birlikte yürüyor. (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

“Jenny From The Block” şarkıcısı, uzun desenli bir eteğin yanı sıra kabile esintili açık bir hırka seçti ve vurgulanan kilitlerini aşağıda ve havalı bir tarzda tuttu. Seraphina düz paça siyah kot pantolonu ve kahverengi ekoseli düğmesiyle Jennifer’ın yanında bir kaykay üzerinde gezinirken kahverengi renkli Nike alçak smaçlarını sergilerken rahatlığını korudu. Bu sırada Ben, kot pantolon, spor ayakkabı ve uzun siyah kollu gömlekten oluşan üniformasını giyerken, oğlu Samuel yine Nike’tan kırmızı bağcıklı koşu ayakkabısı ve bir çift nervürlü Adidas çorapla renk patlaması ekledi.

Ben Affleck Jennifer Lopez, Seraphina ve Samuel'in Fotoğraflarını Çekti – Hollywood Life
Ben Affleck, oğlu Samuel ile kamera arkasında görülüyor. Annesi Chris de oradaydı. (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Aile gezisi, Ben’in aynı zamanda şirketin ilk Super Bowl reklamı olan bir Dunkin reklamında ilk çıkışını yapmasından sadece bir gün önce gelir. Birkaç hafta önce Boston’da projeyi çekerken görülmüş, Jennifer’la birlikte pencereden içeri girerken de sahada çalışıyordu. Bronx yerlisinin de 12 Şubat’taki maç için en çok beklenen günlerden biri olan reklamda yer alması bekleniyor.

Şirket, reklam için bir teaser yayınladı. Instagram hafta başında, “Ne olabilirdi merak etmek yerine Ben’in ne olabileceğini merak etmeye başladık” yazıyor – Ben’in adıyla komik bir oyun oynuyor. Kısa sesli teaser’da Ben’in, “Dunkin’e hoş geldiniz, biz çok arkadaş canlısı özel bir kuruluşuz – Amerika Dunkin’i yönetiyor… bu, Dunkin’in yürüttüğü ortak” dediği duyulabilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/ben-affleck-takes-photos-jennifer-lopez-seraphina-samuel/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir