Ben Affleck, Jennifer Garner’ın Yorumlarını Yanlış Tanımladığını Hatırlıyor


Ben Affleck geçmişte yakıldıktan sonra şöhrete farklı bir yaklaşımı vardır.

Aslında, Adalet Ligi yıldızı, evliliği hakkında yaptığı açıklamalarda hayatının zor bir dönemini yansıtıyor. Jennifer Garner yanlış anlaşıldı.

Affleck yeni bir röportajda “Gerçekten savunmasız olduğum bir röportaj yaptığımda gerçekten acı verici bir deneyim yaşadım ve tüm toplama sadece doğru olmayan bir şeydi” dedi. Hollywood Muhabiri16 Mart’ta yayınlandı. “Aslında kastettiğimin tam tersiydi.”

Aralık 2021’de bir görüşme sırasında Howard SternAffleck, alkol bağımlılığı ve çocuklarını paylaştığı Garner ile olan evliliğinin sona ermesi konusunda çok açıktı. Menekşe17, Serafina14 ve samuel11 ile.

ve buna rağmen Kayıp Kız aktör başlangıçta röportajdan memnun ayrıldı, sözleri hızla manşetlere taşındı. Affleck, “İçki içmem için karımı suçladığım fikri. Açık olmak gerekirse, davranışlarım tamamen benim sorumluluğumda,” dedi. THR. “Vurgulamaya çalıştığım nokta üzücüydü. Boşanma yaşayan herkes şu hesabı yapar: Ne kadar deneriz?”

Her ikisi de 50 yaşında olan Affleck ve Garner, 10 yıllık evliliklerinin ardından 2015 yılında ayrıldıklarını açıkladılar.

“Birbirimizi sevdik. Birbirimizi önemsiyoruz. Birbirimize saygı duyuyoruz” dedi. “Hey, bak, çok içiyordum ve ister işin, ister evliliğin olsun, ne kadar mutlu olursan ol, hayatın daha da zorlaşıyor, eğer bir şeyler yapıyorsan” demeye çalışıyordum. sağlıklı olmayan bir boşluğu doldurursanız, bunlardan daha fazlasını yapmaya başlayacaksınız.’ Sanırım bu konuda oldukça açık sözlüydüm.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368246/ben-affleck-reflects-on-%22painful%22-mischaracterization-of-his-comments-about-ex-jennifer-garner?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir