Ben Affleck Düğün Sonrası Gezisi Sırasında Bir Teknede Şekerleme Yapıyor Görünüyor


Evlilik hayatı yorucu olabilir – sadece sorun Ben Affleck.

Düğümü attıktan bir hafta sonra Jennifer Lopezaktör, ikisinin aileleriyle birlikte tatil yaptığı Paris’te bir tekne gezisinde ekstra uykulu görünerek görüntülendi.

23 Temmuz’da çekilen fotoğraflarda Ben, şehrin Seine Nehri çevresinde gezinirken şekerleme yapıyor gibi görünüyordu. Eşi ile birlikte, Adalet Ligi yıldız çocukları katıldı Menekşe16, ve Seraphina13—eskiyle paylaştığı kişi Jennifer Garner ve J.Lo’nun 14 yaşındaki ikizleri Maks. ve emme-eskiyle paylaştığı kişi Marc Anthony.

Çiftin nişanlanmasından üç ay sonra (ikinci kez) 16 Temmuz’da Las Vegas’ta evlenen yeni evliler, bu hafta başlarında Paris’e indi. Bir görgü tanığı yalnızca E’ye söylerken! Jennifer’ın işle ilgili nedenlerle Fransa’da olduğu haberi, karma ailenin şehrin en iyi sitelerinden bazılarını alıp PDA’yı paketlemesini engellemedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339217/ben-affleck-appears-to-take-a-nap-on-boat-ride-during-post-wedding-trip-with-jennifer-lopez?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir