Ben Affleck, ‘Atlas’ Filmi Çekerken Jennifer Lopez’in Çocuklarına Yardım Ediyor – Hollywood Life


Ben Affleck Jennifer Lopez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KCS Presse/MEGA

Ben Affleck50, kendisi için mükemmel bir “aile babası” olmayı seviyor. Jennifer Lopez, 53 ve onların harmanlanmış yavruları! Kaynaklar anlatıyor HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, konu babalık görevlerine geldiğinde gerçekten “adım atıyor”. Ben çocukları paylaşır, Menekşe16, Seraphina13 ve samuel10, eski karısıyla Jennifer Garner. Mükemmel harmanlanmış aileyi tamamlayan JLo’nun çocukları Marc Anthony14 yaşındaki ikizler emme ve Maks.

Geçen haftalarda Ben, Cadılar Bayramı’ndan önce Emme ve Seraphina’yı kostüm alışverişine çıkarırken, Samuel’i okula götürürken görüldü ve hatta Jennifer’ın yeni bilimkurgu filminin Los Angeles setinde dururken fotoğraflandı. Atlas — Emme yedekteyken. Kaynağımıza göre, “Ben gerçekten çocuklarla adım atıyor, onları gitmeleri gereken yere götürüyor ve ev ödevlerine yardım ediyor.”

Ben Affleck
Ben Affleck, çocuklarını Eylül 2022’de bir kostüm mağazasına götürüyor. (SplashNews)

Ben, kendi Oscar ödüllü kariyeriyle çok meşgul, ancak kaynağımız, “boş zamanlarında çocuklarla ve Jennifer’la birlikte oluyor, en iyi aile babası olmaya çok odaklanıyor, bu onun sevdiği bir rol” diyor. Olarak HollywoodYaşam Daha önce bildirilen Ben ve Jennifer, çocuklarının yeni ailelerinde kendilerini mutlu ve güvende hissetmelerini sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar – buna yatak odalarını “özel olarak tasarlamalarına” izin vermek de dahildir.

Süperstar çift şu anda J.Lo’nun yıllardır sahip olduğu 28 milyon dolarlık Bel Air evini yeniliyor ve bir kaynak, devasa tadilat sırasında çocuklarına yatak odalarını tasarlama konusunda tam yetki verdiklerini ortaya çıkardı. Daha önce bir kaynak, “J.Lo’nun evinde kalıp evi yeniden şekillendirmek Ben’in fikriydi çünkü o ev onlara doğru geliyor” dedi. HollywoodYaşam. “Orada rahatlar ve çocuklar da öyle. J.Lo için geçmiş anıları vardı, bu da en başta ayrılmak istemesinin nedenlerinden biriydi. Ancak yeni bir tadilat ve tüm yeni mobilyalar, her ikisine de uyum sağlamak için ana yatak odasının eklenmesi ve genişletilmesi, hayallerindeki evde yeni bir başlangıç ​​yapmış gibi hissetmelerini sağlayacak.”

Ben Affleck Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez kızlarıyla yürüyüşe çıktı. (MEGA)

İçeriden bir başkası, “Gerekçe bir park gibidir, aileleri gerçekten mahremiyete sahip olabilir” dedi. “Ve Jennifer Garner 20 dakika ötede Brentwood’da yaşıyor, bu yüzden konum bu açıdan da ideal. Gerçekten çok mantıklı çünkü değiştirmeleri gereken şey bu reno’da yapılabilir. Çocukların hepsi odalarını özel olarak tasarlamaya başlıyor, bu yüzden bu aynı zamanda eğlenceli bir aile projesi, hepsi heyecanlı.”

Ben ve Jennifer, 16 Temmuz’da Las Vegas’ta ünlü Little White Wedding Chapel’de yasal olarak evlendiler. Sonra bir ay sonra, 20 Ağustos’ta Ben’in genişleyen Georgia malikanesinde en yakın aileleri ve arkadaşları için büyük bir düğün kutlamasına ev sahipliği yaptılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/ben-affleck-helping-jennifer-lopez-kids-filming-atlas/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir