Ben Affleck 50. Yaşından Önce Tek Başına Geziye Çıktığında Tıraş Olmuş – Hollywood Life


Ben Affleck


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Max Lopes / BACKGRID

Ben Affleck Los Angeles’ta son zamanlarda güneşli bir öğleden sonra içeriğine baktı. 15 Ağustos’ta 50 yaşına giren oyuncu, açık ten rengi düğmeli bir gömlek, açık mavi kot pantolon ve beyaz spor ayakkabı giyerken bir otoparkta yürürken fotoğraflandı. Ayrıca bir omzunun üzerinde siyah bir sırt çantası vardı ve temiz traşlı bir görünüm sergilerken bir elinde bir kutu kola tutuyordu.

Ben Affleck
Ben Affleck, Los Angeles’taki son gezisi sırasında. (Max Lopes / ARKA GRİD)

Ben’in son gezisi, üzerinde çalışmak için Los Angeles’a döndükten kısa bir süre sonra geliyor. su adamı 2 yeni karısı iken, Jennifer Lopez53 yaşındaki kadın, geçtiğimiz haftalarda balayını geçirdikleri Avrupa’da kaldı. Geçenlerde bir kaynak bize muhabbet kuşlarının güçlü bir bağa sahip olduğunu ve üç hafta önce Las Vegas, NV’de otostop çektikten sonra birbirlerinden biraz zaman geçirmekte sorun olmadığını söyledi.

Kaynak EXCLUSIVELY, “İlişkilerini bu kadar benzersiz kılan tek şey, yaptıkları şeyi yaparken gelen talepleri herkesten daha fazla bilmeleri” dedi. HollywoodYaşam. “Aslında birbirlerinden ayrı zaman geçirmenin onları daha güçlü kıldığına inanıyorlar ve bu mükemmel çünkü ayrı olduklarında aşırı miktarda para kazanıyorlar. Bu bir kazan-kazan durumu.”

Ben Affleck, Jennifer Lopez
Ben Affleck ve Jennifer Lopez önceki bir gezi sırasında. (C Drut/Shutterstock)

Kaynak, “Her zaman konuşuyorlar, mesajlaşıyorlar, FaceTiming yapıyorlar ve hatta ayrı çalıştıklarında kameralaşıyorlar” diye devam etti. “Ve birbirlerinden uzakta geçirdikleri zaman, yeniden bir araya gelmeyi çok daha iyi hale getiriyor. J.Lo, kocasının ne olursa olsun yanında olacağını bilmesine bayılıyor.”

Bir şapeldeki düğünlerinden sonra Ben ve Jennifer çocuklarıyla birlikte Paris, Fransa’da vakit geçirdiler. Düğünün mutluluğunu yaşarken manzaraları gezerken, alışveriş yaparken ve bir teknede vakit geçirirken görüldüler. İçeriden biri ayrıca, yeni evli olmalarına rağmen, eşlerin kariyerlerinin onları farklı yerlere götüreceği zamanlar olacağını anladığını ve bunun sadece geçici olacağını bildiklerini açıkladı. İçeriden biri, “Her zaman birlikte olamayacakları zamanların olacağını tamamen anlıyorlar” dedi. “İlişkileri boyunca hem kabul ettikleri hem de uzun uzadıya tartıştıkları bir şey bu, yani yeni bir şey değil. Tabii, düğünlerinden bu kadar kısa süre sonra ayrı kalmak ideal değil. Ama önlerinde bütün hayatlarının olduğunu biliyorlar ve yolculuğun her dakikasını çok seviyorlar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/ben-affleck-clean-shaven-outing-los-angeles-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir