Bella Thorne’un Nişanlısı Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Bella Thorne


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Jamison/Invision/AP/Shutterstock

  • Bella Thorne ve Mark Emms, Ağustos 2022 civarında çıkmaya başladılar ve Mayıs 2023’te nişanlandılar.
  • Mark, Haziran 2022’de Benjamin Mascolo ile nişanını bitirdikten sonra Bella’nın ilk erkek arkadaşıydı.
  • Mark, Netflix’in en popüler gerçek suç dizilerinden birinin arkasındaki İngiliz yapımcıdır.

Bella Thorne sonsuza dek partnerini buldu! Girişimciyle nişanlandığını açıkladı Mark Emms 26 Mayıs 2023 tarihinde bir röportaj aracılığıyla rağbet. Görünüşe göre Mark, Dominik Cumhuriyeti’nde kendisi ve en yakın arkadaşlarıyla 25. yaş gününü kutladıktan sonra 11 Ekim 2022’de ilişkilerini doğruladı. bu Salla alum, Mark’ın göğsünü öptüğü seksi bir videoyu paylaşarak hayranlarıyla tanıştırdı. instagram gezisinden bir klip atlıkarınca. Mark’ı etiketlemese de, “daha iyi bir doğum günü kutlaması isteyemezdi” diye fışkırdığı için onun varlığı kesinlikle onun için çok şey ifade ediyordu. onun gönderisi.

Mark ve Bella ilk olarak 27 Ağustos 2022’de Yunanistan’ın Mikonos kentinde bir tatil sırasında öpüşürken görüldü, ancak o sırada kimliği bilinmiyordu. Ardından, 9 Eylül’de, İNSANLAR filizlenen aşklarını doğruladı. Çifte yakın bir kaynak, “Yeni ve eğleniyorlar” dedi. “Yaklaşık bir aydır çıkıyorlar.”

Peki, Bella’nın kalbinin anahtarına sahip olan adam kim? Bella Thorne’un yeni erkek arkadaşı Mark Emms hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Bella Thorne Mark Emms
Bella Thorne ve Mark Emms, 13 Mayıs 2023’te nişanlandı (Fotoğraf: TatianaK / BACKGRID)

Mark Emms İngiliz Bir Yapımcıdır

Mark’ın anlattığına göre Londra, İngiltere’den. LinkedIn sayfa. 2008’de ilk şirketi Fire Global Media Productions’ı kuran bir girişimcidir. 2019’da yaratıcı ajansı tasfiye etti ve aynı yıl şu anki prodüksiyon şirketi Eastern Road Films LLC’yi kurdu. Mark, kariyeri boyunca Lionsgate, Netflix, Spotify, YouTube, 20th Century Fox ve çok daha fazlası gibi en büyük şirketlerden bazılarıyla çalıştı. LinkedIn’e göre Mark, büyük marka isimleriyle çalışmanın yanı sıra en ateşli yıldızlardan bazılarıyla işbirliği yaptı. “Mark, şu kişilerle çalıştı: Stevie Wonder, John efsanesi, Jamie Culum, irade.i.am, Ellie Goulding, bek, Bryan Feribotu, Paloma İnanç, Tony Bennett Ve Dua Lipa”, sitede okur.

Eğlence sektörüne sanatçı yönetimi ve halkla ilişkiler alanlarında başladı. Yaratıcı havuz sayfa.

Mark Emms Başarılı Bir Netflix Belgesel Dizisinin Yapımcılığını Yaptı

Mark Emms, Netflix’in arkasındaki yapımcıdır. Kötü Vegan: Şöhret. Sahtekar. kaçaklarnasıl olduğunu anlatan gerçek bir suç hikayesi Sarma MelngailisArtık kapatılmış olan New York’taki Pure Food & Wine’ın arkasındaki bir zamanlar ödüllü vegan restoran işletmecisi olan , adlı bir dolandırıcıyla ilişki kurdu ve evlendi. Shane Tilki gurme hayallerini gerçekleştireceği ve sevgili pitbull’unu ölümsüz yapacağı vaadiyle restoranının tüm parasını alan. Sarma, Mark’la 2 milyon dolar çaldıktan sonra kaçarken yakalandıktan sonra gerçekle sarsıldı.

“İşittiklerime inanamadım. Şimdiye kadar duyduğum en tuhaf ve gerçeküstü hikayeydi ve buna anlam vermeye çalışmak zorunda kaldım,” diye hatırladı Mark. yahoo! eğlence ünlü şefin hikayesiyle ilgili ilk izlenimleri hakkında. “Bu kabus nasıl ve neden Sarma gibi birinin başına geldi? Aynı zamanda son derece şok edici ve acımasız bulduğum bir hikayeydi ve daha geniş bir kitleye anlatılmasının önemli olduğunu hissettim.”

Mark Emms, Bella’ya 10 Karatlık Bir Nişan Yüzüğü Verdi

Yukarıda görüldüğü gibi Mark, Bella’ya herkesin görmesi için gururla gösterdiği 10 ayar zümrüt kesimli çarpıcı bir yüzükle evlenme teklif etti. ile yaptığı sohbet sırasında rağbet, Bella, Birleşik Krallık’ta kırsal bir sığınakta Mark’la birlikte koridorda yürürken hayal ettiğini açıkladı. Ayrıca vintage Schiaparelli veya Dior gelinliklerine gönül vermiş. “Her gelinin bir değil, dört tane elbisesi vardır!” çıkışa fışkırdı.

bu Gece yarısı güneşi aktris ve Mark, İbiza’da bir araya geldi. kara delevingne‘nin Ağustos 2022 doğum günü partisi. “Güneş doğarken ilk görüşte aşktı,” diye mutlu bir şekilde hatırladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-mark-emms-bella-thorne-fiance-4867799/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir