Bella Thorne Yunanistan’da Gizemli Adamı Öpüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


bella thorne


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

bella thorne24 yaşında, hayatında yeni bir adam var ve görünüşe göre şimdiden çok yakınlar! Aktris fotoğraflandı 27 Ağustos’ta Yunanistan, Mykonos’ta bir tatil sırasında gizemli bir adamla büyük bir PDA’ya binerken. Muhabbet kuşları bir noktada lüks bir yatta otururken sevişiyordu ve mutlu ve rahat görünüyorlardı. Siyah bir atlet, beyaz pantolon ve güneş gözlüğü takmıştı ve iri parça beyaz bir tişört, siyah şort ve siyah bir beyzbol şapkası giymişti.

Kayda değer gün boyunca Bella’nın yüzmeye gittiği ve havanın tadını çıkarırken dışarıda dolaştığı da görüldü. Tek parça siyah bir mayo giydi ve okyanusa sıçrarken ve birkaç gülümsemeyle parıldarken saçlarını aşağıya indirdi. Olası yeni sevgilisi de yüzmek için ona katıldı ve zinde fiziğini göstererek gömleksiz gitti.

Bella Thorne Yunanistan'da Gizemli Adamı Öpüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Bella Thorne önceki bir gezi sırasında. (MEGA)

Bella’nın en son PDA dolu gezisi, ayrılması için manşetlere girdikten sonra geliyor. Benjamin Mascolo. Eskiden nişanlı olan çift Haziran ayında yollarını ayırdı ve bir temsilci bize programlarının ilişkilerini sürdürmelerini zorlaştırdığını söyledi. Temsilci, “Bella Thorne ve Benjamin Mascolo, bir yıldan uzun süredir devam eden nişanlarını iptal ederek yollarını ayırdılar” dedi. HollywoodYaşam. “Çakışan programları çok uzun süre ayrı kalmasına neden oldu ve sonunda ayrılıkla sonuçlandı, ancak ikisi dostane bir şekilde yollarını ayırdı.”

Ayrılmadan önce, Bella ve Benjamin, ayrıldıktan kısa bir süre sonra Nisan 2019’da çıkmaya başladı. Güneş Modu. Mart 2021’de sosyal medyada nişanlandıklarını duyurmaya devam ettiler. Benjamin, Bella’nın elmas nişan yüzüğünü gösteren bir videosunu paylaştığı Instagram’da “Evet @bellathorne dedi” diye yazdı. “Harika bir bebek olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Yaa evleniyoruz Hem İtalya’da hem Amerika’da kutlama” dedi kendi videosunda.

Bella Thorne, Benjamin Mascolo
Bella Thorne ve eski sevgilisi Benjamin Mascolo. (Luca Carlino/NurPhoto/Shutterstock)

Bella’nın özel hayatı dikkatini çekmediğinde, kıyafetleri dikkat çekiyor. Yetenekli yıldız, geçtiğimiz ay Instagram’da şeffaf siyah bir elbiseyi sallarken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Yanlarında kırmızı bölümleri olan koyu kot geniş bacaklı kot pantolonla eşleştirdi. Ayrıca birkaç kolye taktı ve saçları aşağıdayken kendinden emin bir şekilde poz verdi. Altyazıda yeni bir proje için “sette” olduğunu açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/bella-thorne-kisses-mystery-man-greece-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir