Bella Thorne ve Benjamin Mascolo Nişanlandıktan 1 Yıl Sonra Ayrıldılar – Hollywood Life


Bella Thorne ve Benjamin Mascolo Nişanlandıktan 1 Yıl Sonra Ayrıldılar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Luca Carlino/NurPhoto/Shutterstock

bella thorne ve Bünyamin maskolo Bir kaynak, nişanlandıklarını açıkladıktan bir yıldan fazla bir süre sonra yollarını ayırdıklarını söyledi. İNSANLAR. “Bella Thorne ve Benjamin Mascolo, bir yıldan uzun süredir devam eden nişanlarını iptal ederek yollarını ayırdı. Birbiriyle çelişen programları çok uzun süre ayrı kalmasına neden oldu ve sonunda ayrılıkla sonuçlandı, ancak ikisi dostane bir şekilde yollarını ayırdı” dedi. HollywoodYaşam temsilcilere ulaştık, ancak henüz yanıt almadık.

Bella Thorne ve Benjamin Mascolo Nişanlandıktan 1 Yıl Sonra Ayrıldılar – Hollywood Life
Benjamin Mascolo ve Bella Thorne (Luca Carlino/NurPhoto/Shutterstock)

Bella ve Benjamin ilk olarak Nisan 2019’da, ayrıldığını açıkladıktan hemen sonra eşleşti. mod Güneşkim o ve YouTuber Tana Mongeau ile açık bir ilişki içindeydi. 24 yaşındaki Bella ve 28 yaşındaki Benjamin, ilişkilerini Haziran 2019’da Instagram’da halka açtılar ve Eylül 2019’da ilk yönetmenlik denemesinin dünya galasına katıldıkları zaman sıcak bir PDA’ya sarıldılar. o ve OAlmanya’daki Oldenburg Film Festivali’nde.

Mart 2021’e kadar o ve İtalyan şarkıcı nişanlandıklarını açıkladılar. Benjamin, Instagram’da “EVET @bellathorne dedi,” diye yazarken Bella, elmas nişan yüzüğünü gösteren bir videosunu paylaştı. “Harika bir bebek olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Yaa evleniyoruz Hem İtalya’da hem de Amerika’da kutlama” dedi.

Bella daha önce düğün planlamasının “yavaş” gittiğini kabul ettiği için “bridezilla” olacağı konusunda şaka yapmıştı. ÖZEL bir röportajda HollywoodYaşam, dedi, “Gelecek yıl için şimdiden üç, dört filmim var ve Ben’in de gelecek yıl için planları var. Yani ikimiz de bu kadar çok çalışmak zorunda olduğumuz tuhaf bir durumdayız ve düğünden önce gerçekten tatil yapmak istiyoruz, böylece eğlenebiliriz.”

O zamanki ifadeleri neyle örtüşüyor İNSANLAR kaynak, “çatışan programlar” ve çok fazla “ayrılık”ın ayrılığın nedenleri olduğunu söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/bella-thorne-benjamin-mascolo-split-break-up/

Yorum yapın

SMM Panel