Bella Thorne, Daisy Dukes & Crop Top Coachella’da Rocks: Resimler – Hollywood Life


Bella Thorne, Daisy Dukes & Crop Top Coachella'da Rocks: Resimler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Sıçrama Haberleri

bella thorne, 24, Cuma günü Coachella’da geçirdiği süre boyunca göze çarpıyordu! Güzel, performansların ilk günü ve gecesi popüler müzik festivalinde dolaşırken beyaz dantel kısa bir üst ve Daisy Dukes’i salladı. Ayrıca görünümüne beyaz spor ayakkabılar ekledi ve ilk “B” harfini gösteren bilezikler ve bir kolyeyle aksesuar yaptı.

bella thorne
Bella Thorne, Coachella’da. (MEGA)

Bella’nın sarışın bukleleri aşağıdaydı ve dışarıdaki etkinlikte diğer katılımcıların arasında dolaşırken bir omzunun üzerinden bir çanta taşıyordu. Güneş gözlüğü de bazen başının üstüne oturdu. Bir arkadaşı ona katıldı ve ikisinin, bölgeyi dolaşırken derin bir konuşma yaptıkları bildirildi.

Bella Thorne, Daisy Dukes & Crop Top Coachella'da Rocks: Resimler – Hollywood Life
Bella Thorne’un Coachella’daki bir başka fotoğrafı. (MEGA)

Etkinlikte kameralar tarafından fotoğraflanmasının yanı sıra Bella, kendisinin ve arkadaşlarının orada takıldığı eğlenceli resimlerini ve kliplerini paylaşmak için Instagram hikayesine gitti. Bir fotoğrafta, arabada otururken çektiği bir özçekimi gösterdi ve altına “PARTİ BU AKŞAM ÇILGIN OLACAK” yazdı. Diğerleri, grubun müzik eşliğinde dans ettiğini ve epik ve unutulmaz bir zaman geçirirken sadece güldüğünü gösterdi.

Bella, Coachella’da manşetlere çıkmadan önce, Mart ayında paylaştığı göz alıcı fotoğraflara seksi bir dekolte mayo giydirdiği için yaptı. Forma takılan parçada kameraya çeşitli pozlar verdi ve Meksika’nın Cabo San Lucas kentinde bir yatta, hayatının zamanını yaşıyormuş gibi görünüyordu.

Yetenekli oyuncu, Grammy öncesi bir partiye katıldığında da seçtiği başka bir kıyafetle dikkatleri üzerine çekti. Omuzlarına dökülen yeşil bir blazerin altında neredeyse hiç görünmeyen siyah bir bikini üstü ve yeşil pantolonla uyumluydu. Ayrıca görünüme topuklu ayakkabılar ekledi ve uzun bukleleri aşağı inip ortadan ayrıldığı için siyah bir çanta taşıyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/bella-thorne-daisy-dukes-crop-top-coachella-pics/

Yorum yapın