Bella Thorne, Bir Yıldan Az Çıktıktan Sonra Emms Nişanlısıyla Nişanlandı – Hollywood Life


Bella Thorne Mark Emms


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TatianaK / BACKGRID

Bella Thorne birini buldu! 25 yaşındaki oyuncu, bir yıldan az süredir birlikte olduğu erkek arkadaşıyla girişimci olduğunu açıkladı. Mark Emmsile bir röportaj yoluyla nişanlandılar rağbet 26 Mayıs Cuma günü düştü. Çift ilk olarak modelde buluştu. kara delevingne‘ın Ağustos 2022’de İbiza’daki doğum günü partisi. Bella, “Güneş yükselirken ilk görüşte aşktı,” diye hatırladı. rağbet Kaderleri olan ilk karşılaşmaları hakkında.

Bella, New York City’deki The Mulberry’nin yapımcısı ve ortak sahibi Mark’ın 13 Mayıs Cumartesi günü Los Angeles’taki evinde elini uzatmak istediğini açıkladı. tarafından paylaşılan Instagram fotoğraflarında gösterdiği 10 karatlık bir elmasla evlenme teklif etti. moda düğünler. Tatlı çift, Bella’nın yüzük parmağının önde ve ortada olduğu bir özçekim ve bir ayna özçekiminde ekstra büyük maytapla parladı. Bella enstantane fotoğraflar için makyajsız gitti ve yüksek bacaklı bir bikini altının üzerine giyilmiş gibi görünen çizgili bir etekle kırpılmış beyaz bir tişört giydi.

Eski Disney Channel yıldızı şimdiden özel günlerini hayal ediyor. O söyledi rağbet kendisini Birleşik Krallık’ta bir kırsal malikanede “Evet” derken hayal ediyor. Birkaç elbise giymek istediğini zaten biliyor – belki eski model Schiaparelli veya Dior. “Her gelinin bir değil, dört tane elbisesi vardır!” çıkışa söyledi.

Bella Thorne Mark Emms
Bella Thorne ve Mark Emms, 2022’de tanıştıklarından beri birbirlerinden ayrılamazlar (Fotoğraf: TatianaK / BACKGRID)

Bella ve yönetmen, Ağustos 2022’de Yunanistan’da bir teknede öpüşürken ve ertesi ay Universal Studios’un Cadılar Bayramı Korku Gecelerinde takılırken görüldükten sonra aşk dedikodularını ateşledi. Bir hafta sonra, İNSANLAR romantizmini doğruladı. Bella ve Mark’a yakın bir kişi yayına “Yeni ve eğleniyorlar” dedi. “Yaklaşık bir aydır çıkıyorlar.”

Bu yıl Sevgililer Günü’nde Instagram yetkilisi oldular. Thorne Hanedanı kurucu bir resim gönderdi onun ve Kötü Vegan Disney’in ünlü spagetti sahnesini yeniden yaratan yapımcı Leydi ve Serseri. “Şekerini paylaşmak istediğin birini bul, çiftin diğer birkaç sevimli fotoğrafını içeren gönderiye altyazı yazdı. “Ps. bu seksi, uzun boylu İngiliz adam benim, bu yüzden bugün kendi kıçımı tekmelemek gibi hissediyorum”.

Bella ve Mark’ın romantizmi, olaydan sadece üç ay sonra ortaya çıktı. Gece yarısı güneşi İtalyan oyuncu, bir yıldır süren nişanını iptal etti Benjamin Maskolo. Bir kaynak, “Çatışma programları, sonunda dağılmayla sonuçlanan çok fazla zamana yol açtı, ancak ikisi dostane bir şekilde yollarını ayırdı” dedi. İNSANLAR o zaman.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/bella-thorne-engaged-mark-emms/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir