Bella Hadid, Selena Gomez ve Daha Fazlasıyla Romantik Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


  • The Weeknd (d. Abel Tesfaye), 2010’lardaki atılımından bu yana birkaç yüksek profilli romantizm yaşadı.
  • Selena Gomez ile olan ilişkisi ve ayrılığı EP’sine ilham verdi. Sevgili melankoli.
  • 2023 itibariyle The Weeknd, DJ / etkileyici Simia Khadra ile ilişki kurdu.

Seks, kalp kırıklığı, hasret ve şehvetle örülmüş müzikle, Hafta Sonu etrafında gizemli ve çekici bir kişilik yarattı – ona dünya çapında hayranlar ve takipçiler kazandırdı. Ancak dünyaya gelen Abel Tesfaye bir avuç yüksek profilli kadının maskenin arkasındaki adamı görmesine izin verdi. Birçok kişi, onunla tekrar tekrar / tekrar tekrar romantizmini biliyor. Bella Hadid ve onunla olan kısa ama yoğun aşk ilişkisi selena Gomez (bu, kendisinden önce gelen bir EP ile sonuçlandı) Saatler sonra dönem.)

Bununla birlikte, 2022’den beri The Weeknd, romantik bir ilişki içindedir. simi kadra. Çift ilk olarak 2022’de birbirine bağlandı ve Nisan 2023’te ikisi, ender bir halka açık gezide görüldü. 33 yaşındaki Abel ve 30 yaşındaki Simi, Roger Room kulübünde arkadaşlarıyla bir partiye katıldılar ve aşklarının hala güçlendiğini doğruladılar. Gibi İdöl star, etkileyici/dj/girişimci ile aşkına devam ediyor, The Weeknd’in çıktığı yüksek profilli kadınlar hakkında her şeyi tanıyın.

simi kadra

Bella Hadid, Selena Gomez ve Daha Fazlasıyla Romantik Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
(MEGA)

Simi Khadra The Weeknd ile ilk kez 2022’de bağlantı kurdu. İkisi onun doğum günü partisinde bağlantı kurdu ve izleyiciler “yarın yokmuş gibi seviştiklerini” söyledi. Simi, en çok ikiz kardeşi ile bir DJ ikilisinin parçası olarak bilinir. Haze Kadrave Khadra ikizlerinin ikisi de Bella Hadid ile aynı sosyal çevrelerde koşuyor.

PDA’nın ilk patlamasından dört ay sonra Simi ve Abel, Beverly Hills’te bir akşam yemeği randevusunda birlikte halkın önüne çıktılar. Dışarıda dolaşırken el ele tutuştular, aşklarının o dans pistinde sevişme seansından yeşerdiğini gösterdiler. Nisan 2023’te çift, Los Angeles’ta birlikte bir partiye katılırken tekrar birlikte görüldü.

Bella Hadid

hafta sonu bella hadid
The Weeknd ve Bella Hadid, Ekim 2018’de New York’ta [Shutterstock].

“Star Boy” şarkıcısı, Bella ile ilk kez 2015 yılında Coachella müzik festivalinde bir araya geldiklerinde çıkmaya başladı. Aynı yılın Aralık ayında süper model, The Weeknd’in albümünden “In The Night” adlı şarkısının klibinde başrol oynadı. Çılgınlığın Arkasındaki Güzellik. İkili, ilişkilerinin ayrıntılarını oldukça gizli tutarken, sık sık birlikte görüldüler ve 2016’da 2016 Grammy Ödülleri’nde kırmızı halıda göründüler. Ancak o yılın Kasım ayına kadar ikili, çelişen programlar ve zorlu iş taahhütleri nedeniyle kendi yollarına gitti.

Bu, 2019’daki son (şimdilik?) ayrılıklarına kadar devam edecek olan tekrar tekrar/tekrar-tekrar aşklarının başlangıcıydı. 2018 Victoria’s Secret moda şovunda iç çamaşırlarıyla podyumda – çok da önemli değil. The Weeknd ve Selena Gomez 2017’nin sonlarında ayrıldıktan sonra The Weeknd, New York City’deki dairesinden çıkarken görüldü.

The Weeknd ve Bella, Mayıs 2018’de ilişkilerini yeniden alevlendirdiler, ancak Ağustos 2019’da ilişkileri yeniden sonlandırdı. Ekim ayına gelindiğinde, raporlar, ikisinin “sadece arkadaş” olmaya geri döndüklerini iddia etti ve o zamandan beri böyle oldular.

Hayranlar ayrıca, ilişkilerinin kalıntılarının 2020 albümü boyunca dağıldığına inanıyorlardı. Saatler sonra. The Weeknd, “Escape From LA”da, “Boynundan Chrome Hearts sarkıyor” diye şarkı söylüyor. Krom Kalpler Bella’nın birçok iş birliği yaptığı sokak giyim markasının adıdır. Tesadüf?

selena Gomez

hafta sonu selena gomez
2017 Met Gala’da PDA’da Weeknd ve Selena Gomez paketi [Shutterstock].

Bella’dan ayrılmasından kısa bir süre sonra The Weeknd, Ocak 2017’de Selena ile çıkmaya devam etti. İkili, en önemlisi 2017 Met Gala’da göz alıcı kıyafetleriyle PDA’ya girdikleri birkaç kez birlikte halka açıldı. Aşk yazları, çiftin o yılın Eylül ayına kadar New York’ta birlikte yaşamasına yol açtı. Ancak bu nispeten kısa ömürlü bir düzenlemeydi ve ikisi, Selena’nın böbrek nakli olmasından birkaç ay sonra, Ekim ayına kadar kendi yollarına gitti.

2018’de The Weeknd yayınlandı Sevgili melankoli, birçok hayranın Selena’dan ayrılmasına tepki olduğunu tahmin ettiği bir EP. 2020 profilinde “Bu kadar kısa olmasının nedeni, sanırım bu konuda söyleyecek başka hiçbir şeyim yok” dedi. Esquire. “Her neyse. Bu katartik bir sanat eseri gibiydi. Ve evet, kısaydı çünkü durumla ilgili söyleyeceklerim bu kadardı.” Çalışmak onu daha iyi hissettirdi. “Olmasaydı bu berbat olurdu” diye ekledi.

Projedeki en çok ses getiren şarkılardan biri, The Weeknd’in “Sana bozuk bir yerden çıkmana yardım ettim” ve “Sanırım sen kararını verene kadar ben sadece başka bir pit stoptum” şarkısını söyleyen “Adımı Çağırın” idi. ” görünüşe göre Selena’nın kendi tekrar tekrar / tekrar kapalı ilişkisini ima ediyor. Justin Bieber. The Weeknd, Selena için potansiyel bir böbrek donörü olabileceğini ima ederek “hayatınız için neredeyse kendimden bir parça kesiyordu” hakkında şarkı bile söyledi.

İlişkileri uzun sürmese de hayranların Selena’nın The Weeknd’in albümündeki “Save Your Tears” şarkısına ilham verdiğine inanmak için sebepleri var. Saatler sonra. The Weeknd’in parçasının açılış sözü, “Seni kalabalık bir odada dans ederken gördüm”, bu da Selena’nın son albümündeki şarkılarından birine işaret edebilir. Nadir, başlıklı “Kalabalık Oda.” Şarkı ayrıca “Beni geri al çünkü kalmak istiyorum” ve “Bana neden kalbini kırdığımı sorabilirdin / Bana dağıldığını söyleyebilirdin” gibi sözler de içeriyor.

Selena, lüks baskısında yer alan bir bonus şarkı olan “Souvenir” adlı şarkısıyla bu iyiliğin karşılığını vermiş olabilir. Nadir. “Beni yüz derecede ürpertiyorsun / Beni nasıl uyuttuğun haplardan iyidir / Adını anmak, konuşabildiğim tek dil / Nefesimi almak, saklayabileceğin bir hatıra.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/the-weeknd-girlfriend-3973913/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir