Bella Hadid, Met Gala’da Bayıldığını Söyleyerek Yorumunu Açıkladı


bella hadid herhangi bir couture karışıklığını gidermek istiyor.

2022 Met Gala’daki baş döndürücü görünümünün ardından süper model, kırmızı halıda salladığı korseli Burberry topluluğu hakkında yorum yaparken kaşlarını kaldırdı.

“Kelimenin tam anlamıyla bayıldım, bayıldım” Bella söyledi Röportaj dergi 4 Mayıs’ta, “Bu benim endişem miydi bilmiyorum, yoksa belki de belim gergindi ve nefes alamıyordum.”

Ancak 25 yaşındaki oyuncu, o gece stresinin modası değil, kendi duyguları olduğunu söyleyerek sözlerinin yanlış yorumlandığında ısrar ediyor.

“Bunu çok açıklığa kavuşturmak istiyorum…Söylemek istediğim bu değildi” Instagram Hikayelerine yazdı Orijinal yorumla ilgili bir haberin ekran görüntüsüyle birlikte 11 Mayıs’ta. “Korsemden dolayı bayıldım demedim. Korseden dolayı değil, halının olağan kaygı ve heyecanından bayıldım diye şaka yaptım.”

“Daha çok bir anda geçiyormuş gibi demek istedim. O kadar hızlı ki zar zor hatırlıyorsun!” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330816/bella-hadid-clarifies-comment-saying-she-blacked-out-at-met-gala-over-corset?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın