Bella Hadid, Met Gala Korsesinden Bayıldığı İddialarına Cevap Verdi – Hollywood Life


bella hadid


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

bella hadid 2022 Met Gala kıyafeti hakkında yaptığı bazı son yorumlar hakkında rekoru kırıyor. anlattıktan sonra Röportaj etkinlikte “tam anlamıyla bayılmış gibi”, hayranlar onun daracık siyah deri korsesiyle bağlantı kurdular, özellikle de “belki beli gergindi ve ben nefes alamadım” dedi.

“Bir şeyi çok netleştirmek için”, model Perşembe günü bir Instagram hikayesinde başladı ve çeşitli haber kuruluşlarının alıntılarının yorumlarının ekran görüntüsünü yayınladı. “Bu hiç de benim [meant to] söylemek.”

bella hadid
Bella Hadid, 2022 Met Gala’da ( Matt Baron/Shutterstock).

“Korse yüzünden bayıldığımı söylemedim. Ben korsemden değil de halının olağan kaygılarından ve heyecanından bayıldım diye şaka yaptım. Daha çok bir anda geçer gibi demek istedim. O kadar hızlı ki zar zor hatırlıyorsun!”

25 yaşındaki oyuncu ayrıca Burberry görünümünü savundu ve “Genel olarak korseler oldukça rahatsız edici/ciğerleri rahatsız ediyor, ancak korsem yemek ve içmek için yeterli alana mükemmel şekilde uyuyor” dedi.

Bella, Burberry tasarımcısına bir not da dahil olmak üzere Instagram’a çok sayıda fotoğraf göndererek geceyi kutladı. Riccardo Tisci. “Bu fotoğraflardaki her insan için Tanrıya şükür, ”diye yazdı Bella onun görünüşünden bir yazı. “Her birinize minnettarım ve tapıyorum. Riccardo – Seni daha çok seviyorum.”

Bella, dudak uçuklatan Met görünümüne ek olarak, Zero Bond’daki bir partiye tamamen serbest bırakılmış siyah bir korseyle katılarak, meme uçlarını ortaya çıkararak, parti sonrası için daha da seksi, tamamen siyah bir görünüm kazandı. Bella’nın siyah saten korsesi, dantel süslemeli manşetleri ve abartılı omuzları olan üç çeyrek kolluydu. Çiçekli meme ucu börekleri göğsünün küçük bir kısmını kaplıyor, boynunu çaprazlayarak bir yular haline getiriyordu.

Üst kısmı tamamen şeffaf bir dantel mini etek ve bir çift uyluk yüksekliğinde, şeffaf dantel çorapla şekillendirdi. Bir çift siyah deri sandalet, küçük bir çanta ve devasa altın sarkan küpeler seksi iç çamaşırı görünümünü tamamladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/bella-hadid-responds-blacked-out-met-gala-corset/

Yorum yapın