Bella Hadid Makyajsız Halde Kaygıdan Bahsetti: Video – Hollywood Life


bella kaygısı


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Sadece esmer bomba değil Bella Hadid, 26, bir model ama aynı zamanda bir insancıl. Moda tutkunu, Türkiye’deki depremzedeler için bağış yapmaya zaman ayırdığı sabah bir paylaşım yaptı. TikTok videosu 24 Şubat’taki akıl sağlığı mücadeleleri hakkında. “Günaydın millet. Bunu daha önce söyledim mi bilmiyorum ama en kötü sabah kaygısı içindeyim” dedi Bella makyajsız klibin başında. Podyum hissi daha sonra izleyicilerine sabah olumlamalarını yüksek sesle söylediğinde ne kadar “aptal” göründüğünü göstermek istediğini açıkladı. “Sana göstermek istediğim şey, bazen burada yatarken kendimi ne kadar aptal hissettiğim ve buna inanamadığımdı” diye ekledi.

@babybella777

♬ orijinal ses – Bella Hadid

Onaylamalarından bazıları şu ifadeleri içeriyordu: “Bugün harika bir gün geçireceğiz, Bella” ve “Bugün kaygının seni ele geçirmesine izin vermeyeceksin, Bella.” ek olarak rağbet kapak modeli “kainatın” kendisine sunduğu nimetler için şükran duyduğunu ifade etti. 26 yaşındaki “Ben dünyanın en şanslı kızıyım ve evrenin bana verdiği her şey için çok minnettarım” dedi. kızı RHOBH şap Yolanda Hadid, 59, ayrıca yoğun yaşam tarzının dikkatini dağıttığı için onun için “sağlıksız” olabileceğini söyledi. Bella, “Bu kadar çok çalışırken, başarılarım beni daha iyi hissettiriyor ki bu çok sağlıksız,” diye paylaştı Bella.

Bella’nın 7,7 milyon takipçisinin çoğu, Washington DC yerlisine desteklerini göstermek için yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran, “Sabah kaygısı gerçekten llllll, sanki gün göz korkutucu ama anladık !!!!!!!!” diye yanıtladı ve yıldız adayı, “Gözyaşları içinde uyanmak ve kusmak üzere olmak gibi değil mi? Ve sonra DEVAM ETMEK zorunda mı??? En kötüsü.” Ayrı bir yorumda, hayranlarından biri “şimdi var olmanın” onlara yardımcı olan bir şey olduğunu belirtti ve onlara da yanıt verdi. “Teşekkür ederim! Doğru! Bir saldırı geçirdiğimde bu bana yardımcı oluyor. Mevcut olun. Mevcut olun. Bu genellikle ben geçmişi veya geleceği düşündüğümde başlar,” dedi Bella yanıt olarak.

bella kaygısı
Bella Hadid, 24 Şubat’ta yeni bir TikTok’ta endişesi hakkında samimi konuştu. (Gregory Pace/Shutterstock)

Aynı gün Bella, söz verdiği gibi, Türkiye’deki depremzedeler için birkaç malzeme bağışlamak üzere New York’taki Türk Evi’ne geldi (bkz. fotoğraflar burada). Hayırsever gezi için Bella beyaz bir başörtüsü, pembe güneş gözlüğü, siyah kot pantolon ve süet bir ceket giydi. Görünümü bir çift moda siyah çizme, deri bir yan çanta ve elinde kahve kupasıyla birleştirdi.

Bella da onun üzerinde göründü annemin instagramı 22 Şubat’ta kız kardeşiyle birlikte, Gigi Hadid, 27, Yolanda’nın yaşam güncellemesi için. İlk slaytta, 59 yaşındaki kızları, üç kuşak tatlı bir fotoğraf için annelerini kucaklarken poz verdi. “Yaşayan hayat, şimdi ve anda…”, uzun yazısı başladı. Ayrıca Yolanda, Gigi’nin kızının nadir bir fotoğrafını da ekledi. Hay Hadid Malik, 2, gönderide. Çok tatlı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/bella-hadid-anxiety-makeup-free-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir