Bella Hadid, BF Marc Kalman ile Dışarıdayken Minik Mavi Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Bella Hadid, BF Marc Kalman ile Dışarıdayken Minik Mavi Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Yayılmış Resimler / MEGA

bella hadid, 25, son halka açık gezisi sırasında yaz için mükemmel bir model gibi görünüyordu! Esmer güzel, erkek arkadaşıyla Fransa’nın Cannes kentindeki Martinez Beach Bar’da dolaşırken lacivert bikinisiyle güneşin altında eğlenirken görüntülendi. Marc Kalman, 33, Cumartesi. Uzun saçlarını toplamıştı ve fit fiziğiyle ortaya çıkarken güneş gözlükleriyle süslenmişti. Ayrıca çevresini kontrol ederken makyajsız görünüyordu ve bir noktada bakışıyla mavi ve beyaz desenli bir şal etek ekledi.

bella hadid
Bella Hadid mavi bikinisiyle Cannes’da. (Resimleri Yaymak / MEGA)

Marc, Bella ile lacivert yüzme şortu giydiğinde de tonda vücudunu havalandırıyordu. Ayrıca bir kolye takıyordu ve sıcak ışınların tadını çıkarırken güçlü ve kendinden emin görünüyordu. Etrafındaki insanlara baktı ve güzel kız arkadaşının yanında rahat ve rahat görünüyordu.

Marc Kalman
Marc Kalman, Bella ile Cannes’da çıktı. (Resimleri Yaymak / MEGA)

Bella ve Marc’ın son çıkışı, sosyal medyada öpüşen bir fotoğrafla romantizmlerini ilk kez onaylamalarından neredeyse bir yıl sonra geldi. Muhabbet kuşları ilk olarak Haziran 2021’de New York’ta arkadaşlarıyla birlikte görüldü ve önümüzdeki ay, Moda Haftası ve Cannes Film Festivali sırasında Fransa’da onu öpüyordu. İlişkileri hakkında hâlâ oldukça özel olmayı başarmış olsalar da, açık havada birbirleriyle unutulmaz anları paylaştığı zamanlar vardır.

Bella başarılı bir model olarak çalışmalarına devam ederken, Marc’ın da etkileyici bir kariyeri var. Uzman, yıllardır ürün tasarımı, sanat ve markalaşma alanlarında çalıştı ve popüler müşterilerin bir listesine sahip. Bazıları bildirildi dahil Travis ScottKNG Records ve Smoke x Mirrors gözlük markası.

Ocak’ta bir kaynak bize Bella’nın Marc ile olan ilişkisinden gerçekten “zevk aldığını” ve işlerin iyi gittiğini söyledi. EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Bella, Marc ile olan ilişkisinden pek çok düzeyde keyif alıyor” dedi. HollywoodYaşam çiftin, işler romantik bir hal almadan önce “aynı arkadaş grubu” aracılığıyla tanıştığını da kaydettiler.

Kaynak, “Tabii ki, çıkmadan önce aynı arkadaş grubuyla takılmalarına yardımcı oldu, böylece ilişkilerini bir sonraki adıma atmadan önce birbirlerini daha derinden tanıdılar” dedi. Ayrıca Marc’ın Bella’nın “ailesi ve arkadaşları” ile “harika olduğunu” da eklediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/bella-hadid-blue-bikini-boyfriend-marc-kalman-france-pics-photos/

Yorum yapın

SMM Panel