Bella Hadid, Aynı Anda Birden Fazla Kemer Takmak İçin Dava Açtı


Yeni bir moda trendi için kemerlerinizi bağlayın.

bella hadid 18 Ekim’de New York City’nin SoHo bölgesinin sokaklarında aksesuar bölümünde fazladan bir şeylerle dolaşırken görüntülendiğinde hayranları çifte çekim yaptı.

Kürk süslemeli yakalı eskitilmiş kahverengi deri havacı ceketi, kırmızı örgü kazak, bol hafif yıkama kot pantolon ve kahverengi deri ayakkabılardan oluşan günlük havalı takımına stil vermek için süper model bir değil iki deri kemer ekledi. Amaçlandığı gibi pantolonun bel kısmına ilmeklenen altın tokalı bir kemer. Gümüş biyeli diğer kemer ise modelin beline serbest düşüyordu.

Kendine özgü kaygan sırtlı yüksek topuzu, sallantılı küpeleri ve koyu oval tonlarıyla saçlarını toplayarak görünümünü tamamladı.

Bu, birkaç hafta süren defilelerin kasırgasını yeni bitiren Bella’nın çift kemer görünümünü ilk kez deneişi değil. Haziran ayında süper model, New York City’de sadece üyelere açık olan Zero Bond kulübünde, geniş bacaklı kotunun halkalarından dokunmuş klasik gümüş tokalı siyah deri bir kemerle ve büyük bir altın tokayla fotoğraflandı. . altında tabakalıydı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351247/bella-hadid-makes-a-case-for-wearing-multiple-belts-with-western-street-style-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir