Belgesel Şimdi! “Cehennem Gibi Komik” Yeni Sezonu Anlatıyor


Ey, Helen Mirrenşakaları var.

için teaser’da Belgesel Şimdi!Oscar ödüllü efsanevi aktris AMC ve IFC’de Ekim ayında gösterime girecek olan yaklaşan dördüncü sezonu ve Belgesel Şimdi! ev sahibi—gelecekle dalga geçer.

“Ben Helen Mirren. Belgesel Şimdi! 53. sezonu için” diyor. “Şimdi, dünyanın her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Belgesel Şimdi!

Dizi — yaratıcılardan Fred Armisen, Bill Hader, Seth Meyers ve rhys thomas-elbette 53. sezona değil dördüncü sezonuna giriyor. Ama hey, kim sayıyor?

Teaser, Armisen’in “Cehennem kadar komik” demesiyle sona eriyor, biz de bunu, bizi bekleyen neşenin bir ilanı olarak yorumlamayı seçeceğiz.

Belgesel Şimdi!Her bölümü farklı bir hayali konuyu ele alan prestijli belgesellerde eğlendiren , dördüncü sezon için başka bir Oscar ödüllü karışıma davet ediyor. Cate Blanchett yanında görünecek Halefiyet ve Ted Kement yıldız harriet walter “Bagglyport’ta İki Kuaför” başlıklı bir bölümde.

AMC’ye göre “belgesellere komedi bir bakış” olan bölümde, Deniz Kenarında 3 Salon ve Eylül Sayısı” Walter, bir salon sahibini oynayacak ve Blanchett, yıllık görünüm kitaplarına hazırlanırken çalışanını oynayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341041/helen-mirren-and-fred-armisen-tease-a-funny-as-hell-documentary-now-season-4?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir