Beklerken Ne Bekleyeceğiniz Hakkında 10 Sır


Brooklyn katlıKarakteri Skyler, yarış arabası sürücüsü Ramsey’in ikinci kez eşi olan (Dennis Quaid), ekrandaki hamileliğinin genellikle gerçeği yansıtmadığının tamamen farkındaydı.

“Giydiğimde [the belly] ‘Tamam, daha incesine ihtiyacımız var ve daha fazla bronza ihtiyacımız var. Göbeği bronzlaştır. Mükemmel görünmeli'” model, ardından 25, söyledi Los Angeles zamanları filmin Hollywood galasında, Skyler’ın mükemmel görüntü deneyimine yaklaşımını detaylandırıyor. “Bu adil değil! Hamilelik böyle görünmüyor” dedim. Kendime korkunç bir standart belirliyorum.”

Ancak protez göbeği, diğerleri gibi ağırdı, diye ekledi Decker, çünkü “kadınların gerçekçi bir paytak paytak yürümesini istediler – gerçekten de öyle dediler: “Gerçekçi paytak paytak.” tomurcuk, yıldız anlatıyor E! Filmin New York galasındaki haber, “Dürüst olmak gerekirse, her türlü deneme isteğini giderdi. Göbek takmak gerçekten eğlenceliydi ve bebekleri taşımaktan zevk aldım, ama göbeği çıkarmak gerçekten güzeldi. günün sonunda.”

Şimdi anne oğul Çile6 ve kızı Stevie4, kocasıyla Andy Roddick, Decker, doğum yapmanın havalı bir versiyonu olmadığını açıkça belirtti. o paylaştı Ekim ayında Instagram’da doğum sonrası fotoğraf “6 yıl önceki bendim. Oğlumu doğurduktan 1 hafta sonra. Çok fazla kan. Çok fazla morarma. Pedler, mendiller ve file iç çamaşırları bolca. Ben bir zombiydim. Şok edici bir deneyimdi ve değil hiç de olağandışı.. bu kadar şok edici olmasının nedeni, sadece hazırlıklı olmamamdı. Hiç kimse, doğumun iyileşmesinin zorlukları hakkında derinlemesine konuşmadı. Bu yüzden, kız arkadaşlarım için tüm kanlı ayrıntıları listeleyen ev yapımı kitler yapmaya başladım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331248/we-re-showering-you-with-secrets-about-what-to-expect-when-you-re-expecting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir