Beklenen Yayın ve 2. Sezon Özeti – Hollywood Life


Beklenen Yayın ve 2. Sezon Özeti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix’in İzniyle

tatlı manolyalar son iki yılda en sevilen Netflix dizilerinden biri olduğunu kanıtladı, bu yüzden üçüncü sezon için yenilendi! Oyuncular ve ekip tüm yaz boyunca yeni bölümleri çekmek için yoğun bir şekilde çalıştı ve bildirildiğine göre yakında bitirmeleri bekleniyor. adlı roman serisinden uyarlanan dizi, Sherryl Woodsyıldızlar JoAnna Garcia Swisher (Maddy), Brooke Elliott (Dana Sue), Heather Başlığı (Helin) ve Jamie Lynn Spears (Noreen) ve ikinci sezonunu Şubat 2022’de yeni bitirdi.

Son sezonda birçok unutulmaz an yaşandı ve dizinin hayranlarını karakterlerin hayatlarında neler olmaya devam edeceğini öğrenmek istedi. Şovun hayranlarını Şubat ayında bıraktığı uçurumlardan biri, Maddie, Helen ve Dana Sue’nun Bayan Frances’in yasını tutmasıydı (Cindy Karr). Cenazeden sonra, Ryan’ın Helen’e beklenmedik bir teklifi ve bir restoranda bir çatışma yaşandı ve bu da Cal’in kelepçeli olarak gönderilmesine yol açtı. Ana kızlar Dana Sue’nun teslimat minibüsündeki lastiklerin kesildiğinin görüntülerini gördükten sonra birinin geri döndüğü de açıktı.

Sezon 3’te Neler Bekleniyor?

3. sezonda tatlı manolyalarhayranlar büyük olasılıkla Helen’in Ryan’ın teklifine vereceği yanıtı ve merakla beklenen diğer birçok şeyi bilmeyi bekleyebilirler. Sheryl J. Andersondiziyi geliştiren , bir röportajda gelecek sezonda neler olabileceğini anlattı. TVLine. Sheryl, hayranların Cal’ın eski kız arkadaşı Victoria’nın dönüşünü “potansiyel olarak” görebileceğini ve gelecekte başka “sorun çıkaranların” da dönebileceğini ima etti. Dana Sue’nun ilişkisi ve daha sonra Dana Sue’nun minibüsünde lastikleri keserken yakalanan aynı gizemli kadın, Bayan Francis’in uyanışında kendisine yakıştırılan kızı Annie hakkında konuşmaya devam etti. Gizemli kadının kim olduğu sorulduğunda, Sheryl sadece ipuçları verdi. “Kadınlarımızla ve kasabadaki diğer insanlarla ortak bir geçmişi olduğunu söyleyeceğim,” diye açıkladı. “Bir süredir uzaktaydı ama bir gündemle geri döndü. Bazı puanları ayarlamak için eve geldi.”

2. sezonun sonunda Cal’ın kendisini kelepçeli bırakan gizli tarafını öğrendiğinde Maddie’nin nasıl tepki vereceği konusunda Sheryl, Cal’in sonraki bölümlerde hayatını ve seçimlerini incelemeye son verebileceğini söyledi. Sheryl, “Potansiyel bir üçüncü sezonda, kesinlikle Cal’ın paketini açması ve geçmişteki olayları düzgün bir şekilde ele alıp almadığını, kaybetmediği halde neden kaybettiğini ve ileride ne gibi seçimler yapabileceğini incelemesi gereken bir şey” dedi. Haftalık eğlence üçüncü sezon onaylanmadan önce. “Sadece kendisi için değil, sevdiği insanlar için de.”

3. sezonda daha ileri gidebilecek bir başka hikaye, geri çağırma seçimi ve kaybederse Maddie’nin belediye başkanını değiştirmesi gerektiğidir. Bu olursa, belediye başkanının karısı olduğundan daha da öfkeli olabilir ve Maddie’nin sevdiklerine pislik atabilir, bu da dizi için kesinlikle daha fazla drama yol açabilir. Sonunda, Sullivan’ın restoranındaki mutfak personelinin bir üyesi olan Isaac, gerçek ebeveynlerinin kim olduğunu öğrendi ancak haberlere tepkileri birbirinden çok farklıydı. Bill onunla neredeyse hiçbir şey yapmak istemiyordu ama duyguları zamanla değişecek mi? Başka bir soru, Isaac’in Maddie ile evliliğini sona erdiren aşk çocuğunun annesi olan Noreen ile yakın dostluğu yüzünden çıldırıp çıldırmayacağıdır.

3. sezonun çekildiği yere gelince, geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Covington ve Atlanta, GA’da yer almaya devam edeceği bildirildi. Sheryl, Haziran 2022’de, ekibin çekime başlayabilmeleri için bölgedeki yerleri araştırdığını ortaya çıkarmak için Instagram’a gitti. “Eski ve yeni arkadaşlarla 3. Sezonu çizmek ve planlamaktan heyecan duyuyorum!!!” Mürettebatın dışarıda birlikte poz verdiği bir fotoğrafın başlığına yazdı, yukarıda da görülebiliyor.

3. Sezon Çıkış Tarihi

Üçüncü sezon için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak üretimin Ekim 2022’de sonuçlanması gerektiği bildirildi, bu da 2023 çıkış tarihi anlamına gelebilir. Birinci sezon, COVID pandemisi gecikmeleri nedeniyle Mayıs 2020’de ve ardından Şubat 2022’de yayınlandı, bu nedenle yeni sezonun Netflix’te en azından önümüzdeki bahara kadar sürmesi mantıklı olacaktır.

3. sezon tatlı manolyalar Mayıs 2022’de yazarların resmi Twitter’ı tarafından resmi olarak onaylandı. “Hepiniz Serenity’ye geri dönüyoruz! Sweet Magnolias’ın 3. Sezonunu paylaştığımız için çok heyecanlıyız. Hepinizi evinize davet etmek için sabırsızlanıyorum, ”diyor duyuru tweet’i. İki ay sonra, başka bir tweet, üzerinde dizinin adı ve “Sezon 3” yazan bir yönetmen koltuğunun yakın çekimi gibi görünen bir şeyi gösterdi. “‘Başlayalım mı?’ Sweet Magnolias’ın 3. Sezonunun çekimlerinin ilk gününde herkesi Serenity’de ağırlamaktan çok mutluyum!” yazısı yazıyordu.

Temmuz 2022’de JoAnna, gösteriye geri dönmekle ilgili bir gönderi paylaştı. Instagram gönderisi bu onun karakter olarak gülümsediği bir fotoğrafını gösterdi. “’Maddie’s’ lobu geri döndü 💇🏻‍♀️ Tek bir anlama gelebilir… #sweetmagnoliasnetflix #sezon3” yazdı. 3 Eylül 2022’de, çekimler sırasında çekilen kamera arkası fotoğraflarını yayınlayan Sheryl, yeni sezonun çekimlerinin yarısında olduklarını açıkladı. “Yarı Yol Günü’nü kutlamamıza yardım ettiği için @dulceartisangelato’ya çok teşekkürler!!! 3. Sezonun yarısını çektiğimize inanmak zor. Sevdiğiniz insanlarla çalışırken zaman uçup gidiyor!!!” yazdı.

3. Sezon Oyuncular ve Ekip

Ana üçlü JoAnna, Brooke ve Heather’ın 3. sezon için geri dönmesi bekleniyor.

'Tatlı Manolyalar' oyuncu kadrosu
Helen, Maddie ve Dana Sue ‘Tatlı Manolyalar’da. (Netflix/Nezaket Everett Koleksiyonu)

Oyuncu kadrosu

JoAnna: JoAnna, liseye gittiği Güney Carolina’nın küçük Serenity kasabasında üç çocuklu bir kadın olan Maddie Townsend rolünü oynuyor. Eski kocası Bill ile boşandı ve karanlık bir tarafı olan ve ikinci sezonun finalinde kelepçeli olarak götürülen Cal Maddox ile çıkıyor. En iyi arkadaşları, The Corner Spa’nın sahibi olan Helen Decatur ve Dana Sue Sullivan’dır ve romantizm, kariyer ve daha fazlası dahil olmak üzere hayatında ilerlemeye çalışmaktadır.

Brooke: Brooke, Ronnie Sullivan’ın karısı ve Annie Sullivan’ın annesi Dana Sue Sullivan rolünü oynuyor. Arkadaşları Maddie ve Helen ile The Corner Spa’yı işletmeye ek olarak, Sullivan’ın restoranının şefi ve sahibidir. 2. Sezon, gizemli bir kadının lastiklerini kesmesiyle sona erdi.

Heather: Heather, başarılı bir avukat olan Helen Decatur rolünü oynuyor. Francis Wingate’in malikanesini dönüştürdü ve Maddie ve Brooke ile birlikte işlettiği The Corner Spa’ya dönüştürdü. Hamileydi ama ne yazık ki düşük yaptı. Sezon 2, tekrar tekrar, tekrar tekrar kapalı olan erkek arkadaşı Ryan’ın ona evlenme teklif etmesiyle sona erdi ve cevabının 3. sezonda bilinmesi bekleniyor.

Şovda yer alan ve 3. sezon için geri dönebilecek diğer yinelenen oyuncular arasında şunlar yer alıyor: Chris MedlinJamie Lynn, Brandon Quinnve Chris Klein.

Mürettebat

tatlı manolyalar Sherryl, Sheryl ve dahil olmak üzere birçok mürettebat üyesine sahiptir. Dan Paulsondizinin sorunsuz devam etmesini sağlayan ve karakterlerin ilginç hikayelerini ekrana getiren.

Sherryl: Sherryl kitap serisini yazdı, tatlı manolyalar, hangi televizyon dizisi dayanmaktadır. Gösteriye aktarılan kitapları yazdığı için kredilendirildi. Başarılı yazarlık kariyerinde yıllar boyunca yazıp yayınladığı birçok romanın da yazarıdır.

Sheryl: Sheryl, yaratıcısı olarak kabul edilir. tatlı manolyalar. Ayrıca showrunner olarak kabul edilir ve yönetici yapımcı kredisine sahiptir. Yapımcılığın başında ve röportajlarda birçok kez gösteri hakkında konuştu. Ayrıca düzenli olarak setin kamera arkası fotoğraflarını yayınlıyor ve fırsat buldukça sosyal medya paylaşımları hakkında bilgi veriyor. Üzerinde çalıştığı diğer popüler şovlardan bazıları şunlardır: Charmed, Bağlayan Kravatlarve Parker Lewis Kaybedemez.

Dan: Dan, dizinin baş yapımcısı olarak anılıyor. tatlı manolyalar. Başından beri şovun içinde ve televizyon ve film endüstrisinde etkileyici bir geçmişe sahip. Son zamanlarda üzerinde çalıştığı bir diğer popüler televizyon dizisi Chesapeake Kıyıları2021’de sona erdi.

Hayranlar Ne Diyor?

Hayranlar yaklaşan üçüncü sezon için çok heyecanlılar. tatlı manolyalar. Birçoğu, enerjisi yüksek paylaşımlarda mutluluklarını ifade etmek için sosyal medyaya yöneldi. “Dün gibi tatlı manolya 3. sezona ihtiyacım var” tatlı manolyalar Twitter’daki hayran, Temmuz 2022’de yazdı.

Başka bir Twitter kullanıcısı iki ağlayan emojiyle birlikte “Böyle tatlı manolyaları nasıl bitirecekler” diye yazdı. “Omg çıkması için 3. sezona ihtiyacım var.”

“Tatlı manolyaları izliyorum ve çok çabuk bağımlısı oluyorsunuz ve her zaman bir sonraki bölümü izlemeniz gerekiyormuş gibi bağımlılık yapıyor. İki gün önce başladı ve 2. sezonda umarım 3. sezon yaparlar #sweetmagnolias,” diye yazdı başka bir Twitter kullanıcısı Eylül 2022’de.

Yeni olanı görmek için sabırsızlanan birçok hayran olduğu çok açık. tatlı manolyalar sezon getiriyor! Gelecekte yayınlandığında galaya verilen tepkiyi görmek ilginç olacak!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sweet-magnolias-season-3-4848175/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir