Bekarlıktan En Şok Edici Anlar: Kadınlar Her Şeyi Anlatır


Ah kesinlikle kadınlar söylenmiş Tümü.

14 Mart’ta Kadınlar Her Şeyi Anlatır bölümü Bekârelenen yarışmacılar Zach Shallcross‘ sezonu, sezonu tartışmak, birbirleriyle yüzleşmek ve yol boyunca çok sulu bir drama bırakmak için yeniden bir araya geldi.

Suçlamaların uçuşmaya başlaması uzun sürmedi. ev sahibi ile Jesse Palmer Eyleme aracılık ederken, bir yarışmacının gizli bir erkek arkadaşı olduğu iddiası, nüfuz avcısı ve düşmanları çevreleyen başka konuşmalar vardı. Katherine Ve Brooklyn yine kafa kafaya gidiyor.

Tüm en şok edici anlar için Üniversite mezunu‘S Kadınlar Her Şeyi Anlatır bölüm, kaydırmaya devam edin.

Üniversite mezunu yarışmacı Anastasia, gizli bir erkek arkadaşı olduğu iddiasına yanıt verdi

Zach, yarışmacılar onun sadece Instagram takipçileri kazanmak için şovda olduğunu iddia ettikten sonra Anastasia’yı eledi (klasik olarak da bilinir). Üniversite mezunu ölüm Öpücüğü).

Victoria sırasında yangını körükledi Kadınlar Her Şeyi Anlatır.

Victoria, Anastasia’ya, “İkimizin de ortak arkadaşları var ve bana bu gösteriye yalnızca bir iş fırsatı olarak katıldığınız açıkça söylendi,” dedi. “Makbuzlar tam anlamıyla elimde. Bunu kanıtlayacak ekran görüntülerim var.”

Sadece bu da değil, Kat, Anastasia’nın sezonu çekerken daha da fazla bagajı olduğunu iddia etti.

Kat, “Anastasia, programda bir erkek arkadaşın vardı,” dedi. “Telefonunu geri aldığında onu Bahamalar’da aramıştın.”

Kat, Anastasia’nın kendisinin ve gizemli bir adamın fotoğrafını Instagram’da yayınlayarak onu mahvettiğini açıkladı.

Ama Anastasia geri itti.

Anastasia, “Bir erkek arkadaşım olmadı, hala bir erkek arkadaşım yok, o kişiyle hiç çıkmadım” dedi. “O fotoğrafların ne zaman çekildiğinin faturalarını size gösterebilirim. Ben buraya gelmeden bir hafta önce, arkadaşımın düğünündeyken çekilmişler ve o da oradaymış.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368030/lessigreaterwomen-tell-alllessigreater:-all-of-the-most-shocking-moments-from-lessigreaterthe-bachelorlessigreater's-big-reunion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir