‘Bekarlığa vedalı Michelle Young ve Nayte Olukoya Ayrılıyor – Hollywood Life


Michelle Young Nayte Olukoya


Galeriyi görüntüle

benziyor bekarlığa veda‘s Michelle Genç ve Nayte Olukoya sonsuza kadar mutlu olamayacaklar. Nişanlandıklarının açıklanmasından altı ay sonra – ve söylentileri reddettiklerini inkar ettikten sadece haftalar sonra – ayrılıklarını resmen açıkladılar. 29 yaşındaki Michelle, 17 Haziran’da Instagram Hikayesine “Bachelor Nation da dahil olmak üzere Nayte ve beni destekleyenlere, herkesin gözü önünde bir ilişkiye sahip olmanın kolay olmadığını söylerken ikimiz adına konuştuğumu biliyorum” dedi. “Nayte ile yollarımızın ayrılacağını söylemekte zorlanıyorum ama bu ilişki bizim için çok gerçek olduğundan ikimizin de kalbindeki ağırlığı bilerek onunla birlikteyim.”

Öğretmenliğe ara veren beşinci sınıf öğretmeni, doğrudan Nayte’ye seslendi. “Senin için Nayte, çabucak en iyi arkadaşım oldun ve sana olan aşkım inanılmaz derecede güçlü. Başarılı olduğunu görmekten asla vazgeçmeyeceğim” dedi. “Hem Nayte’nin hem de bu deneyimin bana getirdiği maceraları, desteği ve büyümeyi her zaman kabul edeceğim ve takdir edeceğim. Aynı zamanda çok acı çekiyorum ve bu kalp kırıklığını atlatmak için zamana ve alana ihtiyacım olacak.”

Michelle Young Nayte Olukoya
Michelle Young ve Nayte Olukoya, Aralık 2021’de nişanlandıkları ortaya çıktıktan sonra kırmızı halıda birlikte poz veriyor (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Nayte, kendi Instagram Hikayesinde daha uzun bir mesaj yayınladı. “İkimiz de bu yolculuğa başladığımızda Ruh Eşlerimizi arıyorduk. Bizim sonsuza kadar. En iyi arkadaşlarımız. Ancak, büyüdükçe ve öğrendikçe, bazen kalbinizde çok değer verdiğiniz birinin, hayatınızın geri kalanını birlikte geçirmeniz gereken biri olmadığını da fark ediyoruz” diye başladı 27 yaşındaki.

Daha sonra bir şeyin net olduğundan emin oldu: Onunla Michelle arasındaki her şey gerçekti. Michelle’i her zaman neşelendireceğini söylemeden önce, “Gerçekten aşık olduk ve gerçekten birbirimizin en iyi arkadaşları olduk” dedi. “Duygular” ve “kalp kırıklığı”nın “gerçek” olduğunu söylemeye devam etti. 18. Sezonda aşık olduklarından beri kendisini ve Michelle’i destekleyen herkese teşekkür ederek mesajını sonlandırdı. bekarlığa veda ve insanlardan, ileride iyileşirken her ikisine de mahremiyet vermelerini istedi.

Michelle ve Nayte, Michelle’s’in Aralık 2021 finalinde nişanlandılar. bekarlığa veda onu seyahat hemşiresi olarak seçtikten sonra sezon Brandon Jones. Nayte, soruyu, her biri 3 karatın biraz üzerinde olan “46 yuvarlak parlak kesim pırlanta ve iki konik baget pırlantadan oluşan” el yapımı, armut biçimli bir pırlanta ile sordu. İnsanlar.

Nayte, Michelle’e onu müstakbel gelini yapmadan önce tatlı bir şekilde, “Michelle, seninle tanıştığım ilk gece, o anda ve orada tutunmak istediğim bir bağlantımız olduğunu biliyordum,” dedi. “Birlikte olduğumuz ikinci gece, birlikte kaçmaktan bahsettik. Şu anda önünüzde duruyorum ve duygular aynı – seninle kaçmak istiyorum. Sevdiğim kadınla sonsuza kadar kaçmak istiyorum. Bu inanılmaz, çılgın, gürültülü bir aşk. Bu yolculuk boyunca, geçmişinizin birçok savunmasız yönünü paylaştınız. Zaman zaman görünmediğinizi hissettiğinizi biliyorum ve size, şimdi, bugün, yarın ve hayatımızın geri kalanında her zaman ilk, görülmeniz için seçilmeniz için tamamen hazır, istekli ve hazır olduğumu bildirmek istiyorum. . Seni seviyorum Michelle.”

Nayte ve Michelle bu yazıdan itibaren hala Instagram’da birbirlerini takip ediyorlar ve hala birbirlerinin sayfalarında görünüyorlar. Nayte’nin Michelle’in son paylaşımı (yukarıda görülüyor) 4 Haziran’daki doğum günü içindi. “Tam burada bulunan bu özel kadının doğum günü kutlu olsun!” Minnesota yerlisi ile birkaç sevimli fotoğrafın yanına yazdı. “Ne kadar güçlü ve şefkatli olduğuna hayranım. Altın gibi bir kalbin var ve sana çok minnettarım, Michelle. Bu yılın size neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Bu arada Michelle, Nayte hakkında en son Nisan ayında birbirlerine sarılırlarken bir fotoğraf paylaşmıştı. “Sarılmanın serotonin seviyelerini artırdığını ya da en azından seni sıcak tuttuğunu duydum,” dedi. resim.

görmek asla iyi bir haber olmasa da Üniversite mezunu Franchise çiftinin ayrılması, iyi şartlarda olduklarını açıkça belirtmelerine yardımcı olur.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/the-bachelorette-michelle-young-nayte-olukoya-breakup-split/

Yorum yapın

SMM Panel